Oferty pracy

Dołącz do zespołu KRISPOL!

To ludzie są siłą naszej firmy.

Od wielu lat obserwujemy zmiany w życiu, środowisku biznesowym i otoczeniu. Aby za nimi nadążyć staramy się dostarczać bardzo przemyślane rozwiązania z zakresu stolarki dla domu i firmy. Dzięki zdolnym i ambitnym pracownikom rozwijamy produkty i podnosimy ich jakość i precyzję wykonania. Stale szukamy talentów i specjalistów, którzy pomogą nam przygotować się na jutro.

Co oferujemy?

START
Każdy nowy pracownik lub stażysta przechodzi przez program adaptacji. Dzięki temu, wdrożenie w nowych warunkach i otoczeniu jest szybsze i bezproblemowe. To moment na poznanie współpracowników, reguł bezpieczeństwa i przede wszystkim zasad oraz wartości firmy.

ROZWÓJ
Staramy się stworzyć idealne warunki do podnoszenia kompetencji zawodowych. Dbamy o Twój rozwój, wspieramy w rozwijaniu umiejętności. Jesteś w rękach ekspertów i wśród przyjaznych Ci osób. Gwarantujemy szkolenia i kursy językowe.

KORZYŚCI
Szanujemy Twoje zaangażowanie. Możesz liczyć na konkurencyjne wynagrodzenie i terminową wypłatę, system premiowy, bony okolicznościowe, pakiet socjalny, ubezpieczenie grupowe. Do dyspozycji pracowników jest domek wypoczynkowy nad jeziorem, spółka dofinansowuje kursy zawodowe, aktywności sportowe oraz wydarzenia kulturalne. Co roku, wspólnie uczestniczymy w uroczystym Balu Firmowym oraz Pikniku Rodzinnym. Wyjątkowych pracowników, załoga nagradza tytułem GIGANTÓW KRISPOL.

MONTER SYSTEMÓW SEGMENTOWYCH (PSS)

Zakład nr 2, Września, ul. Strzykały 4

Zobacz ofertę

MAGAZYNIER

Zakład nr 1, Psary Małe, ul. Budowlana 1

Zobacz ofertę

MAGAZYNIER

Zakład nr 2, Września, ul. Strzykały 4

Zobacz ofertę
Administratorem Państwa danych osobowych, otrzymanych w związku z procesem rekrutacji, jest KRISPOL sp. z o.o. z siedzibą w Psarach Małych, ul. Budowlana 1, 62-300 Września. W naszej Polityce Prywatności znajdą Państwo więcej informacji o administratorze danych, celu i okresie przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu uprawnieniach związanych z przetwarzaniem Państwa danych.