O nas

Naszym celem jest tworzenie rozwiązań
dopasowanych do konkretnych potrzeb klientów.

Nasza firma

 

KRISPOL Sp. z o.o. jest producentem, działającym na polskim rynku od ponad dwudziestu lat. Obraliśmy za cel tworzenie rozwiązań dopasowanych do konkretnych potrzeb klientów. Od zawsze łączyliśmy ze sobą doskonałą jakość, bezpieczeństwo i elastyczność, której brakowało w ofercie konkurencji. Była to odważna decyzja, wymagająca determinacji i konsekwencji. Oferta produktów firmy zwiększała się z roku na rok, a jej rozwój był od 2003 roku wielokrotnie dostrzegany i nagradzany. Do dziś realizujemy swoje plany, chcąc być bliżej potrzeb klientów i ich wizji idealnego domu.

Zbudowaliśmy najnowocześniejsze fabryki. Uzyskaliśmy niezbędne certyfikaty. Powstała sieć sprzedaży oraz sieć Autoryzowanych Punktów Serwisowych. Staliśmy się liderem standardów obsługi klienta rozumianej, jako partnerska współpraca i zaufanie. Przez lata inwestowaliśmy w rozwój i szkolenia pracowników oraz partnerów detalicznych. Dzięki nim nasi klienci otrzymują, oprócz profesjonalnego doradztwa, możliwość współprojektowania produktów. Możemy dziś powiedzieć, że efekty naszej pracy to połączenie najwyższej jakości, profesjonalizmu i wyobraźni klientów.

 

 

siedziba_firmy_2

Poznaj nas bliżej.

Gwarancja spokoju

 

DOM – zbudowana z wyobrażeń i wizji bezpieczna, komfortowa przestrzeń. Dla wielu z nas to najważniejsza inwestycja w życiu. Nasze produkty, tworzone od lat z myślą o indywidualnych potrzebach nabywców, to możliwość realizacji wyobrażeń o idealnym domu. Chcemy konstruować rozwiązania spełniające najbardziej ambitne wizje klientów.

Kompleksowa oferta, kompatybilność rozwiązań – niczego ci nie zabraknie.

Produkujemy nie tylko bramy, ale także okna, drzwi oraz rolety okienne. Dzięki szerokiej ofercie możliwy jest zakup w jednym miejscu idealnie dopasowanych elementów domu. Bogaty wybór modeli i rozwiązań technologicznych w kompleksowej ofercie, to duża wygoda oraz oszczędność czasu i pieniędzy.

Kolor, faktura, wymiar – nic nie będzie cię ograniczać.

Wybór dowolnych aranżacji możliwy jest dzięki bogatej gamie kolorystycznej, różnorodnym fakturom, dekorom i detalom wykończeniowym. Przy projektowaniu pomocne może się okazać wirtualne studio.

Jakość, bezpieczeństwo, gwarancja, profesjonalny serwis i doradztwo – wszystko będzie możliwe.

W naszych fabrykach powstają spersonalizowane, bezpieczne i doskonałe jakościowo rozwiązania. Stworzona przez nas sieć sprzedaży zapewnia fachowe doradztwo. Wszystkie produkty objęte są jednolitym systemem gwarancyjnym i serwisowym. Wspólnie znajdziemy dopasowane rozwiązania dla twojego wymarzonego domu.

Od lat dbamy o dobrą współpracę z naszymi partnerami biznesowymi. Służy temu, techniczne i handlowe wsparcie, rozwój i szkolenia, efektywna dystrybucja produktów, materiały sprzedażowe, a przede wszystkim dialog i indywidualne podejście.

dom_1

Nasz Ambasador

Światowej klasy piłkarz wybiera bramy KRISPOL

Mistrz Obrońców wybiera bramy KRISPOL

Urodzony w 1985 roku w Polsce Łukasz Piszczek, jest jednym z najbardziej utalentowanych piłkarzy młodego pokolenia, cenionym nie tylko w Polsce, ale także na arenie międzynarodowego footbolu, a w szczególności w Niemczech.

Od 2016 roku Łukasz Piszczek jest Ambasadorem produktów dla domu z logo KRISPOL. Jego postawa zarówno w codziennym życiu, jak i gra na boisku w pełni oddają wartości, którym hołduje marka KRISPOL. Jest to zasada fair play, pielęgnowanie wartości rodzinnych, bezpieczeństwo i wysoka jakość, które razem zapewniają gwarancję spokoju. – Jako obrońca od lat starannie decyduję z kim gram i dostępu do czyjej bramki bronię. Dlatego cieszę się, że dołączyłem do zespołu KRISPOL. Będę wspierał kampanię „KRISPOL – Gwarancja spokoju” i działania rynkowe marki – powiedział Łukasz Piszczek.

W wieku 19 lat Łukasz podpisał kontrakt z klubem Hertha Berlin, ale został wypożyczony polskiemu klubowi Zagłębie Lublin na okres 3 lat. 3 lutego 2007 roku zadebiutował w Reprezentacji Polski. Przed sezonem 2007/2008 Piszczek dołączył do kadry berlińskiego klubu Hertha i 4 sierpnia miał swój debiut, w spotkaniu Pucharu Niemiec z SpVgg Unterhaching. 26 kwietnia w meczu z Hannover 96 zdobył swoją pierwszą bramkę w Bundeslidze, a już w czerwcu został powołany na Euro 2008, gdzie zastąpił w kadrze kontuzjowanego Jakuba Błaszczykowskiego.

W 2010 roku podpisał kontrakt z Borussią Dortmund, która w sezonie 2010/11 zdobyła mistrzostwo Niemiec. Niemieccy dziennikarze uznali Łukasza najlepszym prawym obrońcą Bundesligi.

Kariera Polaka nabrała rozpędu w 2012 roku, kiedy Borussia Dortmund w najlepszym stylu obroniła tytuł mistrza i zwyciężyła w Pucharze Niemiec. Polski obrońca zapisał się tym samym w historii sukcesów klubu. Niezapomniane zwycięstwo Borussi na dwóch szczeblach pozwoliło Piszczkowi zdobyć najcenniejsze trofea w swojej karierze.

Łukasz kontynuuje karierę jako jeden z najbardziej utalentowanych prawych obrońców na świecie oraz filar defensywy Reprezentacji Polski. Na koncie ma udany występ podczas EURO 2016, jest także utytułowanym prawym obrońcą Bundesligi, grając na co dzień w czarno-żółtych barwach Borussia Dortmund.

Bliżej sportu

 

Promocja sportu z biegiem lat stała się naszym znakiem rozpoznawczym, między innymi dzięki temu, że znakomicie pasuje do naszej kultury organizacyjnej. Sport opiera się bowiem na podobnych wartościach, jakie od lat nam przyświecają: aktywności, rozwoju, współpracy oraz grze fair play. Jesteśmy obecni przy różnych wydarzeniach i dyscyplinach sportowych, w tym piłce siatkowej, nożnej i ręcznej, sportach motorowych. Od 2007 roku jesteśmy sponsorem drużyny siatkówki męskiej APP KRISPOL Września. Wieloletnia współpraca i wsparcie zaowocowała awansem do 2., a następnie 1. Ligi i jeszcze szerszą promocją siatkówki wśród lokalnej społeczności.

TEAM APP DLA WW C.12

Bliżej sportu

Odpowiedzialny biznes

 

 

Budowanie firmy jest jak budowanie domu – wymaga stworzenia jasnych celów i konsekwentnej realizacji planów. Robimy to z powodzeniem od lat – rozwijamy się i pomagamy rozwijać się innym.

Czujemy się odpowiedzialni nie tylko za naszą działalność biznesową, lecz również za nasze otoczenie i za miejsce, w którym się rozwijamy. Wspieramy lokalną społeczność, a także liczne programy charytatywne oraz inicjatywy służące rozwojowi regionu. Naszym znakiem rozpoznawczym jest też promocja sportu i aktywnego trybu życia – zarówno w naszym Zespole, jak i wśród naszych partnerów biznesowych oraz na szerszej arenie sportowej.

nagrody2

Nagrody i wyróżnienia

 

 

Systematyczny, intensywny rozwój naszej firmy był przez lata wielokrotnie dostrzegany i nagradzany. Wyróżnienia otrzymywały także najwyższej jakości produkty KRISPOL.

nagrody2