NOWY MODEL CIEPŁEJ BRAMY VENTE K2 RCS 60

PRZEDSTAWIAMY NOWY MODEL CIEPŁEJ BRAMY VENTE K2 RCS 60

Z EFEKTOWNYM, WĄSKIM PRZETŁOCZENIEM

 

grafika-bramy-60mm

Mamy przyjemność przedstawić nową bramę garażową VENTE K2 RCS 60 na bazie profili z wąskim przetłoczeniem z panelami o grubości 60 mm. To kolejny produkt w ofercie, który odpowiada potrzebom domów energooszczędnych, osiągając współczynnik przenikania ciepła U na poziomie U=0,9 [W/m²K] dla bramy o wymiarach 5000 x 2500 mm.

Zadbaliśmy w najdrobniejszym szczególe o wysoki poziom szczelności pomieszczenia, które chroni brama. Zastosowaliśmy podwójne uszczelnienie dolnego panela z podłożem, podwójne uszczelnienia międzysekcyjne oraz dwuwargową uszczelkę obwodową. Wszystkie te elementy pracują na rzecz jak najlepszej izolacji termicznej.

Bramę można zamówić w trzech wariantach prowadzeń: niskim (dla nadproża o wysokości 150 mm), standardowym (dla nadproża o wysokości 280 mm) oraz podwyższonym (dla nadproża o wysokości 350 mm). Taki wybór prowadzeń umożliwia łatwiejsze dopasowanie bramy do bryły garażu.

Bramę można wyposażyć w liczne dodatki m.in. zamek, uchwyt, okno z pakietem trzy szybowym, awaryjne rozłączenie napędu oraz automatykę STARCUS z szeroką gamą rozwiązań – od prostych napędów po system sterowania bramą za pośrednictwem smartfona KRISPOL HOME MANAGER.

klamki-krispol-small

Nie tylko ciepła, ale także estetyczna

Efektowne, wąskie przetłoczenia zastosowane na płaszczu bramy stanowią ciekawą i uniwersalną propozycję wzorniczą, którą można zastosować w domach o różnych stylach architektonicznych. Dużym atutem tego tłoczenia jest atrakcyjny stosunek ceny do wysokiej jakości wykonania bramy.

Kolorystykę bramy VENTE K2 RCS 60 można dopasować do wyglądu elewacji oraz pozostałych elementów stolarki KRISPOL, dzięki kolekcji oklein liczącej kilkadziesiąt dekorów oraz ponad 200 kolorów z palety RAL. Nowością w ofercie oklein jest Trawertyn 3 – dekor o wyglądzie naturalnego trawertynu, który dodaje bryle budynku lekkości i śródziemnomorskiego charakteru.

wzornik-oklein-krispol
okleina-trawertyn-3