# Pressroom

29.01.22

Nowa kolekcja drzwi zewnętrznych SOLANO od KRISPOL

Wyjątkowo wytrzymały i ciepły system profili aluminiowych, solidne, a zarazem wyposażone w niezwykle stylowe wypełnienia drzwi SOLANO, bo o nich mowa, doczekały się nowej kolekcji wraz z bogatą wersją dodatków.

Nowy design drzwi Solano powstał na bazie analizy trendów architektonicznych oraz zapotrzebowania rynkowego. Firma zaprezentuje nowe modele aluminiowych drzwi zewnętrznych SOLANO podczas zbliżających się targów R+T Digital 2021, które wystartują już 22 lutego.  Oprócz drzwi powiększy się kolekcja akcesoriów i pochwytów.

Dwa modele – S401 i S402 – nawiązują swoją formą do nowoczesnych projektów domów. Pierwszy model z wyfrezowanym pochwytem to zupełnie nowa odsłona minimalizmu. S402 to drzwi, które wyróżnia srebrny pochwyt, stanowiący jednocześnie dominujący punkt  ozdobny drzwi.

Inwestorzy, którzy myślą o bardziej klasycznych rozwiązaniach, będą zachwyceni drzwiami Solano S403, to kompromis pomiędzy modnym antracytem a uniwersalnym w fakturze i modzie – drewnem, idealnie wkomponuje się w towarzystwo drewnopodobnych oklein na oknie czy bramie, ale świetnie będzie też urozmaicał komplet stolarki w odcieniach szarości, przy zachowaniu bardzo uniwersalnego efektu.

Ciekawym o nietypowym modelem drzwi będzie S404, inspirowany skandynawską prostotą,  który wpisze się w projekty zachowane w stylu uniwersalnym i klasycznym, ponadto, ze względu na oryginalną formę, wkomponuje się również w styl inwestycji termomodernizacyjnych.

Co ważne, oprócz nowych modeli, producent wprowadził też do sprzedaży szereg dodatków, które inwestorzy mogą nabyć – od nowoczesnych klawiatur kodowych, przez czytniki linii papilarnych, po nowe naświetla do drzwi, które znacznie rozszerzają możliwości aranżacyjne i pozwolą wpuścić do przedsionka światło.

Więcej informacji na stronie producenta: www.krispol.pl


Do pobrania

Zapisz się na nasz newsletter

To najprostszy sposób by być na bieżąco z promocjami.