Aplikacja myKRISPOL

Poznaj aplikację myKRISPOL
– zobacz, jak łatwo być SMART!

logo_Google

 

Budowa domu to nieustanne wybory. Wyobraź sobie rozwiązanie, które pamięta za Ciebie o zamknięciu bramy garażowej, rolet lub żaluzji. Tak działa cyfrowy dom ze stolarką KRISPOL.

 

Co zyskujesz dzięki naszej aplikacji?

  • Chcesz skonfigurować aplikację ze swoim asystentem głosowym?
  • Imitować obecność w domu podczas urlopu?
  • Zdalnie otwierać bramę garażową kurierowi?
  • A może marzysz o codziennej wygodzie i ułatwieniach?

Twój dom może stać się smart
w dowolnym momencie

zdjecie_1_mykrispol

NA ETAPIE PROJEKTU

Na etapie wyboru projektu architektonicznego analizujesz potrzeby swojej rodziny, to dobry moment, aby zastanowić się, jak smart ma być Twój przyszły dom. Zaplanuj automatyzację stolarki, dzięki temu zadbasz o przyszły komfort użytkowania i bezpieczeństwo.

STAN SUROWY OTWARTY

Podejmujesz decyzje o komplecie stolarki i sposobie sterowania domem. Przedyskutuj z Doradcą Technicznym w salonie wybór każdego elementu stolarki. To ważne, aby dopasować odpowiednie napędy, przemyśleć ich montaż, sposób zasilania, a przede wszystkim sposób sterowania – ręczny, na pilota, przez telefon.

zdjecie_2_mykrispol
zdjecie_3_mykrispol

PODCZAS MODERNIZACJI

Wymiana stolarki w starszym domu to dobry moment na instalację urządzeń smart. Poinformuj Doradcę handlowego, że oczekujesz montażu inteligentnej stolarki zdalnie sterowanej.

DLA KAŻDEJ INWESTYCJI

Nie rezygnuj z komfortu i bezpieczeństwa ze względu na rozmiar Twojego domu. Nawet kawalerka może być smart, bo dom to pojęcie bardzo szerokie. Dla jednych będzie to mieszkanie, dla innych dom jednorodzinny, apartament nad morzem, domek na działce.

zdjecie_4_mykrispol

SMART – to takie proste z aplikacją myKRISPOL

Dzisiejsze tempo życia narzuca na nas poszukiwanie rozwiązań, ułatwiających życie. Często wyjeżdżasz w delegację? A może uwielbiasz podróże i Twój dom stoi pusty? Chcesz wpuścić sąsiada pod Twoją nieobecność? A może uchylić bramę dla kuriera, by bezpiecznie zostawił paczkę w garażu? Scenariuszy jest wiele, a dom dostosowuje się do Twojego trybu życia.

Poznaj zalety aplikacji myKRISPOL:

BEZPRZEWODOWE POŁĄCZENIE

centrali z siecią domową poprzez Wi-Fi 2.4 GHz , nie wymaga połączenia kablem sieciowym.

ŁATWE PAROWANIE

całego systemu za pomocą smartfona.

STERUJ WYGODNIE

z dowolnego miejsca na świecie z poziomu telefonu (system Android lub iOS) z pełna informacją zwrotną.

GRUPUJ URZĄDZENIA

aplikacja myKRISPOL pozwoli na zarządzanie kilkoma lokalizacjami (dom, garaż wolnostojący, biuro, domek letniskowy).

PROGRAMUJ WYGODNIE

twórz własne scenariusze dla swoich urządzeń, grupuj, wybieraj czas uruchomienia scen – dopasuj automatyzację do swojego trybu życia.

NADAWAJ DOSTĘP

definiuj użytkowników. Wyjeżdżasz na urlop i chcesz, żeby sąsiad mógł podlać Twoje kwiaty? Nadaj mu status gościa i decyduj, kiedy może zarządzać bramą, roletami czy żaluzjami.

NIE ZASTANAWIAJ SIĘ NIGDY WIĘCEJ

czy Twoja brama jest zamknięta, a rolety opuszczone. Aplikacja myKRISPOL pozwoli na szybką identyfikację czy dane urządzenie jest włączone lub wyłączone.

ZARZĄDZAJ 30. URZĄDZENIAMI

jedna centrala to możliwość obsługi do ponad 30 urządzeń.

INTEGRUJ myKRISPOL ZE ŚWIATEM IoT

poprzez ALEXA (Amazon), SIRI (APPLE), Asystent Google, IFTTT.

SYNCHRONIZACJA WSCHÓD/ZACHÓD SŁOŃCA

automatyczne otwieranie, zamykanie rolet i żaluzji zgodnie z cyklem słońca.

Cokolwiek planujesz i gdziekolwiek jesteś,
steruj swoim domem dzięki aplikacji myKRISPOL.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

Skontaktuj się salonem KRISHOME w twojej okolicy!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Krispol sp. z o.o., zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz na podstawie Polityki Prywatności, w celach dostarczania informacji handlowych oraz na udostępnienie moich danych osobowych (w tym danych kontaktowych z powyższego formularza) przez KRISPOL sp. z o.o. w celach kontaktowych innemu administratorowi - lokalnemu partnerowi handlowemu zgodnie z Polityką Prywatności - klikając na to łącze, mogą Państwo uzyskać więcej informacji o administratorze danych, celach przetwarzania i Państwa uprawnieniach.