Zielona Góra


Wybierz produkty
Wybierz punkt sprzedaży
ARTBUD

Zielona Góra, ul. Sulechowska 24

Telefon

68 453 68 33

Telefon

728 876 345
STOBERG

Zielona Góra, ul. Energetyków 2

Partner Handlowy

Telefon

694 990 220
MAX KONCEPT

Zielona Góra, ul. Dąbrowskiego 55

Partner Handlowy

Telefon

68 400 50 07

Bramy garażowe Zielona Góra

Jeśli chodzi o bramy garażowe w Zielonej Górze – w ofercie salonów KRISPOL znajdziesz wyłącznie funkcjonalne, wytrzymałe i bezpieczne modele. Bogata oferta bram w Zielonej Górze pozwoli Ci dostosować ten bardzo ważny element wykończenia budynku do jego elewacji. Naszym klientom polecamy bramy garażowe rolowane, które pozwalają zagospodarować znaczną powierzchnię parkingową dla pojazdu, zarówno w garażu, jak i na podjeździe. Okazyjne ceny bram garażowych proponowanych przez KRISPOL w salonach w Zielonej Górze sprawiają, że każdy klient jest w stanie wybrać rozwiązanie idealne dla swojego domu.

Napędy do bram garażowych Zielona Góra

Gdzie możesz zaopatrzyć się w nowoczesne napędy do bram w Zielonej Górze? W jednym ze sklepów stacjonarnych KRISPOL. System STARCUS zapewnia w pełni automatyczne, niezawodne i wygodne sterowanie bramą garażową za pomocą pilota lub klawiatury numerycznej. Automatyka do bram dostępna w Zielonej Górze w salonach KRISPOL łączy w sobie doskonałe parametry techniczne z estetycznym wykonaniem. Niezawodne napędy do bram z serii STARCUS mieszczą się bowiem w starannie zaprojektowanych obudowach, przez co nie zaburzają estetyki wizualnej bramy garażowej.

Okna aluminiowe Zielona Góra

Okna aluminiowe to jeden z obecnych trendów architektonicznych. Pozwalają urzeczywistnić projekty domów, których integralnym elementem są wielkoformatowa przeszklenia czy szklane fasady. Okna aluminiowe dostępne w Zielonej Górze w salonach KRISPOL odznaczają się bardzo dużą odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne, uszkodzenia mechaniczne, wilgoć i skrajne temperatury. Co więcej, cechują się wysokim poziomem stabilności i energooszczędnością. Decydując się na montaż okien aluminiowych, wybierasz niezawodne rozwiązanie na długie lata.

Rolety zewnętrzne Zielona Góra

Rolety zewnętrzne to nowoczesne zasłony okien, które zapewniają domowi dodatkową izolację cieplną i chronią jego mieszkańców przed nadmiernym hałasem. Rolety dostępne w Zielonej Górze w sklepach KRISPOL dostosowane są do każdego typu budynków, niezależnie od tego, czy wzniesiono je przed laty, czy znajdują się one dopiero na etapie prac wykończeniowych. W ofercie rolet zewnętrznych marki KRISPOL znajdziesz zarówno rolety naokienne i elewacyjne, jak i te przeznaczone do zabudowy, które w najwyższym stopniu zapobiegają ubywaniu ciepła z wnętrza budynku.

Żaluzje zewnętrzne Zielona Góra

Żaluzje zewnętrzne, dostępne w Zielonej Górze w salonach KRISPOL, to nowoczesny typ osłon okien, szklanych fasad oraz witryn. Zapewniają one budynkom dodatkową osłonę termiczną, a ponadto chronią ich wnętrza przed nadmiernym nasłonecznieniem. Co więcej – nadają budynkom gustowny, nowoczesny wygląd. Szeroki wybór wariantów kolorystycznych oferowanych żaluzji sprawia, że z pewnością znajdziesz rozwiązanie pasujące do stylu Twojej inwestycji.

Bramy przemysłowe

Jeśli pragniesz kupić bramę przemysłową w Zielonej Górze, odwiedź jeden z salonów KRISPOL. W ofercie producenta znajdują się bramy segmentowe dostosowane do obiektów o rozmaitym przeznaczeniu i zróżnicowanych właściwościach architektonicznych. Niezawodne bramy przemysłowe znajdujące się katalogu marki KRISPOL mogą usprawnić funkcjonowanie Twojego biznesu, niezależnie od tego, w jakiej branży działasz.

Zapisz się na nasz newsletter

To najprostszy sposób by być na bieżąco z promocjami.