Zielona Góra


Wybierz produkty
Wybierz punkt sprzedaży
ARTBUD

Zielona Góra, ul. Sulechowska 24

Telefon

68 453 68 33

Telefon

728 876 345
ARTBUD

Zielona Góra, ul. Jaskółcza 40

Telefon

68 453 68 33

Telefon

728 540 964
STOBERG

Zielona Góra, ul. Energetyków 2

Partner Handlowy

Telefon

608 002 192
OKNA HAJZLER

Zielona Góra, ul. Moniuszki 5/10

Partner Handlowy

Telefon

683 243 407

Bramy garażowe Zielona Góra

Jeśli chodzi o bramy garażowe w Zielonej Górze – w ofercie salonów KRISPOL znajdziesz wyłącznie funkcjonalne, wytrzymałe i bezpieczne modele. Bogata oferta bram w Zielonej Górze pozwoli Ci dostosować ten bardzo ważny element wykończenia budynku do jego elewacji. Naszym klientom polecamy bramy garażowe rolowane, które pozwalają zagospodarować znaczną powierzchnię parkingową dla pojazdu, zarówno w garażu, jak i na podjeździe. Okazyjne ceny bram garażowych proponowanych przez KRISPOL w salonach w Zielonej Górze sprawiają, że każdy klient jest w stanie wybrać rozwiązanie idealne dla swojego domu.

Napędy do bram garażowych Zielona Góra

Gdzie możesz zaopatrzyć się w nowoczesne napędy do bram w Zielonej Górze? W jednym ze sklepów stacjonarnych KRISPOL. System STARCUS zapewnia w pełni automatyczne, niezawodne i wygodne sterowanie bramą garażową za pomocą pilota lub klawiatury numerycznej. Automatyka do bram dostępna w Zielonej Górze w salonach KRISPOL łączy w sobie doskonałe parametry techniczne z estetycznym wykonaniem. Niezawodne napędy do bram z serii STARCUS mieszczą się bowiem w starannie zaprojektowanych obudowach, przez co nie zaburzają estetyki wizualnej bramy garażowej.

Okna aluminiowe Zielona Góra

Okna aluminiowe to jeden z obecnych trendów architektonicznych. Pozwalają urzeczywistnić projekty domów, których integralnym elementem są wielkoformatowa przeszklenia czy szklane fasady. Okna aluminiowe dostępne w Zielonej Górze w salonach KRISPOL odznaczają się bardzo dużą odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne, uszkodzenia mechaniczne, wilgoć i skrajne temperatury. Co więcej, cechują się wysokim poziomem stabilności i energooszczędnością. Decydując się na montaż okien aluminiowych, wybierasz niezawodne rozwiązanie na długie lata.

Rolety zewnętrzne Zielona Góra

Rolety zewnętrzne to nowoczesne zasłony okien, które zapewniają domowi dodatkową izolację cieplną i chronią jego mieszkańców przed nadmiernym hałasem. Rolety dostępne w Zielonej Górze w sklepach KRISPOL dostosowane są do każdego typu budynków, niezależnie od tego, czy wzniesiono je przed laty, czy znajdują się one dopiero na etapie prac wykończeniowych. W ofercie rolet zewnętrznych marki KRISPOL znajdziesz zarówno rolety naokienne i elewacyjne, jak i te przeznaczone do zabudowy, które w najwyższym stopniu zapobiegają ubywaniu ciepła z wnętrza budynku.

Żaluzje zewnętrzne Zielona Góra

Żaluzje zewnętrzne, dostępne w Zielonej Górze w salonach KRISPOL, to nowoczesny typ osłon okien, szklanych fasad oraz witryn. Zapewniają one budynkom dodatkową osłonę termiczną, a ponadto chronią ich wnętrza przed nadmiernym nasłonecznieniem. Co więcej – nadają budynkom gustowny, nowoczesny wygląd. Szeroki wybór wariantów kolorystycznych oferowanych żaluzji sprawia, że z pewnością znajdziesz rozwiązanie pasujące do stylu Twojej inwestycji.

Bramy przemysłowe

Jeśli pragniesz kupić bramę przemysłową w Zielonej Górze, odwiedź jeden z salonów KRISPOL. W ofercie producenta znajdują się bramy segmentowe dostosowane do obiektów o rozmaitym przeznaczeniu i zróżnicowanych właściwościach architektonicznych. Niezawodne bramy przemysłowe znajdujące się katalogu marki KRISPOL mogą usprawnić funkcjonowanie Twojego biznesu, niezależnie od tego, w jakiej branży działasz.

Zapisz się na nasz newsletter

To najprostszy sposób by być na bieżąco z promocjami.