Żary


Wybierz produkty
Wybierz punkt sprzedaży
ARTBUD

Żary, ul. Parkowa 5B/4

Telefon

68 415 20 72

Telefon

602 100 582
MAXKONCEPT

Żary, ul. Pocztowa 9

Partner Handlowy

Telefon

68 400 50 02

Bramy garażowe Żary

W KRISPOL oferujemy tworzone na miarę rozwiązania, w tym bramy garażowe. W Żarach znajdziesz szeroki wybór tego rodzaju produktów, które nie tylko zapewnią Twojemu domowi bezpieczeństwo, ale i będą doskonale komponować się z wyglądem elewacji oraz innymi elementami stolarki.

Oferujemy różne modele bram garażowych, w tym uchylne, segmentowe, rolowane; możesz wybierać również spośród rozmaitych rodzajów napędu – również elektrycznego i przystosowanego do systemów automatyki domowej.

Tworzymy produkty na miarę, aby wychodzić naprzeciw indywidualnym oczekiwaniom naszych Klientów. W Żarach montaż bram garażowych KRISPOL przeprowadzają doświadczeni w tej dziedzinie specjaliści, dzięki czemu możesz mieć pewność, że od pierwszych chwil wybrany stworzony dla Ciebie produkt będzie niezawodnie działać, jednocześnie świetnie się prezentując.

Potrzebujesz serwisu bram garażowych w Żarach? W KRISPOL zapewniamy również niezbędną pomoc przy różnego rodzaju awariach i problemach technicznych.

Napędy do bram garażowych Żary

Funkcjonalna i dopasowana do Twoich potrzeb brama garażowa to nie wszystko. Aby korzystanie z niej było naprawdę wygodne, niezbędny jest odpowiedni napęd. 

Niezawodne i zaawansowane technicznie napędy do bram garażowych w Żarach i okolicach znajdziesz w KRISPOL. Dzięki najwyższym standardom obsługi klienta, doskonałej komunikacji oraz ścisłej kontroli każdego etapu procesu produkcji, od lat dostarczamy doskonałe rozwiązania dla domów i firm. Również Ty skorzystaj z naszego doświadczenia i ciesz się wygodnym i trwałym napędem do bramy garażowej każdego dnia.

Okna PVC Żary

Oferta KRISPOL w Żarach obejmuje również okna PVC, projektowane i tworzone na indywidualne zamówienie. Tworzymy kompletną stolarkę okienną, dostępną w szerokiej gamie kolorystycznej.

Zapewniamy realizację nawet niestandardowych projektów, oferując naszym Klientom w Żarach okna PVC wyróżniające się doskonałym designem oraz wysoką jakością.

KRISPOL w Żarach to także montaż i serwis okien PVC, a także pełna opieka nad Twoim zamówieniem nie tylko w fazie projektowania i produkcji, ale i również po instalacji. Dbamy o to, by nasze okna zapewniały najwyższy poziom komfortu oraz bezpieczeństwa każdego dnia.

Okna aluminiowe Żary

Oferta KRISPOL to także projektowanie, produkcja i montaż okien aluminiowych w Żarach i okolicach. Dzięki nam zrealizujesz marzenie o okazałych taflach szkła w domu, ogrodzie zimowym lub budynku firmowym.

Niegdyś spotykane przede wszystkim w biurowcach, obecnie okna aluminiowe zyskują coraz większą popularność wśród klientów indywidualnych. Modele oferowane przez KRISPOL zapewniają wysoki poziom izolacyjności termicznej i akustycznej, dzięki czemu możesz cieszyć się wyjątkowym komfortem każdego dnia.

Rolety zewnętrzne Żary

W KRISPOL tworzymy nie tylko nowoczesną stolarkę okienną. Oferujemy również rozwiązania pozwalające zabezpieczyć Twoje okna nie tylko przed działaniem czynników atmosferycznych, ale także intruzami. Należą do nich dostępne również w Żarach rolety zewnętrzne, będące doskonałym połączeniem izolacji termicznej oraz bariery mechanicznej, skutecznie chroniącej szyby przed uszkodzeniem.

Oferujemy również montaż oraz serwis rolet zewnętrznych w Żarach. Dzięki temu otrzymujesz gwarancję poprawnej instalacji, niezbędnej dla ich prawidłowego działania. W razie problemów technicznych zapewniamy takie usługi jak naprawa rolet zewnętrznych – zarówno w Żarach, jak i w okolicznych miejscowościach.

Żaluzje zewnętrzne Żary

Na zamówienie Klientów w Żarach wykonujemy żaluzje zewnętrzne różnego typu, przystosowane do montażu z różnego rodzaju napędami. Wśród naszych propozycji znajdują się zarówno modele przeznaczone do instalacji na nowych budynkach, jak i opcje dla tych już istniejących, których montaż jest mniej inwazyjny.

W naszych produktach łączymy nowoczesne technologie i materiały z dbałością o estetykę. Dzięki temu nasze rolety zewnętrzne stanowią ozdobę elewacji. Szeroka gama kolorystyczna umożliwia dopasowanie ich do stolarki okiennej oraz stylu, w jakim wykończony został dany obiekt.

Bramy przemysłowe Żary

Cieszące się dużą popularnością w Żarach bramy przemysłowe KRISPOL łączą w sobie wykonanie z dbałością o każdy detal, elastyczność, dzięki której nasze produkty mogą być dopasowywane do indywidualnych potrzeb Klientów, a także wysoką jakość, dzięki której znane są z wyjątkowej trwałości.

Nasze bramy znajdują zastosowanie nie tylko w obiektach przemysłowych, ale także różnego rodzaju warsztatach, magazynach czy halach. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom konstrukcyjnym zapewniają niezbędny poziom bezpieczeństwa, nie przeszkadzając przy tym pracownikom podczas wykonywania codziennych obowiązków.

Kraty rolowane Żary

Kraty rolowane znajdują zastosowanie przede wszystkim w obiektach handlowych i gastronomicznych oraz magazynach. Specyfika każdego z tych miejsc wymaga innego rodzaju zabezpieczeń. Dlatego tworząc dostępne w Żarach kraty rolowane KRISPOL zadbaliśmy o to, by nasza oferta była zróżnicowana pod względem konstrukcji produktów, a także materiałów, z których zostały wykonane.

Wykonujemy kraty rolowane ze stali nierdzewnej oraz aluminium, dostępne w różnych wariantach oraz standardach odporności na włamanie. Niezależnie od modelu wyróżnia je trwałość, solidność wykonania oraz niezawodność.

Zapisz się na nasz newsletter

To najprostszy sposób by być na bieżąco z promocjami.