Wrocław


Wybierz produkty
Wybierz punkt sprzedaży
WW OKNA

Wrocław, ul. Św. Jacka 183, Iwiny

Telefon

577 017 001
CZASNAOKNA.PL

Wrocław, ul. Aleja Architektów 4c

Telefon

504 279 668
EKODYNAMIC

Wrocław, ul. Karmelkowa 29 (Pawilon nr 8)

Partner Handlowy

Telefon

71 364 39 94
KRYSIAK

Wrocław, ul. Balonowa 27

Partner Handlowy

Telefon

71 786 80 97
NOVIS CENTRUM DYSTRYBUCJI OKIEN

Wrocław, ul. Długosza 31

Partner Handlowy

Telefon

71 372 60 87

Telefon

509 724 834

Wrocław

Branża stolarki otworowej znajduje się obecnie w fazie dynamicznego rozwoju. Dlatego też, aby sprostać wysokim oczekiwaniom klientów, we Wrocławiu ciągle przybywa salonów współpracujących z marką Krispol. Oferta obejmuje nie tylko produkty Krispol, ale również doradztwo, pomiary oraz kompleksową obsługę klienta.

Bramy garażowe Wrocław

Chyba nikt nie wyobraża sobie nowo powstałego domu bez automatycznej bramy garażowej, która komponuje się z elewacją i estetyką całego budynku. Takie korzyści przynoszą bramy garażowe dostępne we Wrocławiu w salonach Krispol. Wrocławscy partnerzy oferują bramy segmentowe oraz rolowane. Są o najpopularniejsze warianty. Bramy dostępne we Wrocławiu mogą być w pełni zautomatyzowane. Salony Krispol we Wrocławiu oferują elastyczny cennik bram garażowych oraz najkorzystniejsze ceny.

Napędy do bram garażowych Wrocław

Napędy do bram sprzedawanych przez salony Krispol we Wrocławiu to nieodzowny element każdej nowoczesnej infrastruktury budynku. Napędy do bram garażowych dostępnych we Wrocławiu posiadają wbudowany odbiornik radiowy, podświetlenie LED, możliwość podłączenia fotokomórek oraz płynną regulację siły nacisku.

Okna PVC Wrocław

Jednym z najchętniej kupowanych produktów w salonach we Wrocławiu są okna PVC. Wynika to z kryteriów, którymi kierują się klienci podczas doboru stolarki okiennej. Po pierwsze estetyka. Jako producent okien PVC, Krispol udostępnia we Wrocławiu okna plastikowe w pełnej gamie kolorów. Po drugie, energooszczędność. Okna Krispol to idealne rozwiązanie do domów energooszczędnych i pasywnych. Cennik okien PCV we wrocławskich salonach jest elastyczny i dostosowywany do potrzeb inwestora.

Okna aluminiowe Wrocław

Okna aluminiowe, które można zakupić we Wrocławiu w salonach Krispol, to doskonała alternatywa dla okien plastikowych. Okna z aluminium można spotkać nie tylko we wrocławskich domach, ale również w budynkach użyteczności publicznej. Wynika to z wysokich parametrów wytrzymałościowych tych produktów. Dzięki temu można realizować przeszklenia o dużej powierzchni.

Rolety zewnętrzne Wrocław

Rolety zewnętrzne przynoszą wiele korzyści dla budynku. Przede wszystkim rolety zewnętrzne oferowane przez Krispol we Wrocławiu to gwarancja prywatności i komfortu. Mogą być sterowane za pomocą pilota lub smartfonu. Oferta rolet zewnętrznych we Wrocławiu to również oszczędność energii. Rolety zewnętrzne marki Krispol, wyróżniają się doskonałą izolacyjnością, dzięki czemu ograniczają nagrzewanie się budynku w miesiącach letnich i stary ciepła w zimie. We wrocławskich salonach są dostępne również rolety antywłamaniowe. Cennik wszystkich wariantów dostępnych we Wrocławiu, jest dostępny w salonach.

Żaluzje zewnętrzne Wrocław

Salony Krispol we Wrocławiu posiadają w ofercie alternatywę dla rolet, czyli żaluzje zewnętrzne. Posiadają one podobne cechy do rolet, jednak dodatkową zaletą jest mobilność łopatek poziomych. Cennik żaluzji zewnętrznych jest ustalany indywidualnie, uwzględniając potrzeby i preferencje klienta.

Drzwi tarasowe Wrocław

Taras to miejsce kojarzące się z relaksem. Przejście między budynkiem a miejscem odpoczynku musi być ergonomiczne. Ponadto, tak jak w przypadku całej stolarki otworowej, niezwykle ważny jest współczynnik przenikania ciepła. Drzwi tarasowe o słabej izolacyjności tworzą mostki cieplne. Dlatego też szukając drzwi tarasowych we Wrocławiu, warto zapoznać się z ofertą salonów współpracujących z marką Krispol.

Drzwi zewnętrzne Wrocław

Drzwi zewnętrzne mają wymierny wpływ na wygląd zewnętrzny i wewnętrzny budynku. Jednak stawiając na estetykę, nie można zapominać o funkcjonalności i energooszczędności. Drzwi zewnętrzne (wejściowe) oferowane przez wrocławskie salony Krispol, spełniają oczekiwania, nawet najbardziej wymagających klientów. Co więcej, gwarantują bezpieczeństwo dzięki takim wariantom jak drzwi zewnętrzne antywłamaniowe (również dostępne we Wrocławiu). Cenniki drzwi wejściowych zewnętrznych są dostępne w salonach współpracujących z marka Krispol.

Bramy przemysłowe Wrocław

Brama przemysłowa to jeden z najczęściej eksploatowanych elementów hal magazynowych czy też produkcyjnych. Dlatego też musi się wyróżniać płynną pracą i niezawodnością. Tylko w taki sposób można zapewnić płynność przepływu towarów. Idealną opcją dla wrocławskich (i nie tylko) przedsiębiorców są bramy przemysłowe Krispol. W pełni zautomatyzowane produkty pomagają w sprawnym transporcie komponentów. Również gabaryty towarów nie stanowią problemu, ponieważ bramy są dostępne w różnych rozmiarach.

Kraty rolowane Wrocław

Kraty rolowane zyskały szczególną popularność w galeriach handlowych, gdzie zabezpieczają poszczególne boksy. Dzięki swojej budowie jednocześnie stanowią środek antywłamaniowy oraz umożliwiają przepływ powietrza. Kraty rolowane Krispol, które można nabyć w wielu salonach we Wrocławiu, występują w różnych wariantach kolorystycznych, gabarytowych oraz konstrukcyjnych. Tak szeroka oferta salonów współpracujących z marką Krispol umożliwia kompleksową obsługę całych budów nowych domów oraz remontowanych budynków. Krispol dostarcza wysokojakościowe produkty, natomiast poszczególne salony – doradztwo i kompleksową obsługę.

Zapisz się na nasz newsletter

To najprostszy sposób by być na bieżąco z promocjami.