Warszawa


Wybierz produkty
Wybierz punkt sprzedaży
FAMIX

Warszawa, ul. Zapłocie 8

Partner Handlowy

Telefon

502 259 541
ABR – BIURO VENTANA

Warszawa, ul. Bartycka 26 (Pawilon nr 51)

Partner Handlowy

Telefon

22 891 01 79

Okna na zamówienie Warszawa

Wyjątkowe okna na zamówienie w Warszawie? Znajdziesz je w KRISPOL! Od lat tworzymy personalizowane rozwiązania zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Produkujemy różnego typu okna na wymiar – również w nietypowych kształtach czy rozmiarach.

Wielkość i kształt okien to niejedyne, na co masz wpływ, zamawiając je u nas. Możesz wybierać spośród rozmaitych sposobów wykończenia oraz szerokiej palety modnych kolorów.

W KRISPOL oferujemy również szereg rozwiązań, które poprawią bezpieczeństwo Twoich okien oraz podniosą komfort ich użytkowania. Zależy Ci na obecności dodatkowych zabezpieczeń antywłamaniowych? A może poszukujesz bezpiecznych okien do domu, w którym mieszkają małe dzieci? U nas znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz!

Drzwi zewnętrzne na zamówienie – Warszawa

Poszukiwanie idealnych drzwi zewnętrznych może być niezwykle czasochłonnym zajęciem. Jednocześnie nie można mieć pewności, że znajdzie się dokładnie to, czego się potrzebuje. Nie musisz jednak iść na żaden kompromis i decydować się na rozwiązania, które nie spełniają Twoich oczekiwań! Wystarczy, że skorzystasz z usług KRISPOL!

W Warszawie drzwi zewnętrzne na zamówienie wykonujemy na podstawie gotowych projektów; w razie potrzeby możemy też taki dla Ciebie stworzyć. U nas możesz wybierać spośród różnych rodzajów drzwi, decydując o każdym szczególe – od wyglądu po rodzaj zabezpieczeń antywłamaniowych.

Drzwi zewnętrzne na wymiar – Warszawa

Nawet najbardziej klasyczne w swojej formie domy czy budynki dla firm mogą zawierać nietypowe rozwiązania, takie jak niestandardowe wymiary otworów drzwiowych. Czasem przemawiają za tym kwestie estetyczne; czasem jest to odpowiedź na konkretne potrzeby domowników lub specyfikę pracy w danym miejscu.

Niestety, znalezienie drzwi, które będą pasowały do projektu budynku nie tylko pod względem rozmiaru, ale i estetyki, może być wyjątkowo trudne. Dlatego zadbaliśmy o to, by oferować w salonach KRISPOL w Warszawie drzwi zewnętrzne na wymiar, tworzone na indywidualne zamówienie. Co to oznacza w praktyce? Dokładnie takie drzwi, jakich potrzebujesz – począwszy od rozmiaru, kończąc na kolorze, rodzaju wykończenia i innych elementach niezbędnych, by cieszyć się komfortem i bezpieczeństwem każdego dnia.

Rolety zewnętrzne – cena z montażem Warszawa

Prosty sposób na to, by zapewnić sobie zarówno najwyższy poziom bezpieczeństwa, jak i komfortu w mieszkaniu? Rolety zewnętrzne od KRISPOL! Dzięki nim nie tylko zaciemnisz pomieszczenie, gdy tego potrzebujesz, ale i zadbasz o komfort termiczny. Co więcej, będą one pełnić także funkcję dodatkowego zabezpieczenia przez włamaniami.

Dzięki rozwojowi technologii nie musisz już podnosić i opuszczać rolet ręcznie. U nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by zintegrować je z systemem Smart Home.

Każda z opisanych kwestii wpływa zarówno na koszt samych rolet, jak i ich instalacji. W KRISPOL jednak od samego początku wiesz, ile i za co zapłacisz. Przekonaj się, jak korzystna może być cena rolet zewnętrznych z montażem w Warszawie i ciesz się najwyższą jakością usług!

Zapisz się na nasz newsletter

To najprostszy sposób by być na bieżąco z promocjami.