Toruń


Wybierz produkty
Wybierz punkt sprzedaży
ŚWIT

Toruń, ul. Pod Dębową Górą 25/27

Telefon

56 650 93 95

Bramy garażowe Toruń

Wybierając bramę garażową, musimy mieć na uwadze, że to jeden z najważniejszych elementów wykończenia domu. Bramy garażowe w Toruniu w salonie KRISPOL dostępne są w wielu różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu każdy z klientów z łatwością dobierze opcję współgrającą z elewacją budynku. Wszystkie oferowane przez producenta KRISPOL bramy, w tym bramy garażowe segmentowe, odznaczają się najwyższym stopniem wytrzymałości i funkcjonalności. Umożliwiają także efektywne zagospodarowanie przestrzeni parkingowej dla samochodu, zarówno na podjeździe, jak i w garażu. Jeśli chodzi o bramy garażowe w Toruniu – ceny proponowane przez KRISPOL, biorąc pod uwagę jakość produktu, należą do najlepszych na rynku.

Napędy do bram garażowych Toruń

Automatyka do bram dostępna w salonach KRISPOL w Toruniu to niezawodne rozwiązanie zapewniające niezwykle łatwe i bezpieczne otwieranie i zamykanie garażu. Napędy do bram garażowych STARCUS opierają się mechanizmach o bardzo wysokich parametrach technicznych, które sprawdzają się zarówno w przypadku bram garażowych w naszych domach, jak i bram przeznaczonych do obiektów przemysłowych.

Okna PVC (PCV) Toruń

Wszystkie modele okien PVC dostępne w Toruniu to rozwiązania na miarę XXI wieku. Oferowane przez KRISPOL okna odznaczają się zarówno cennymi walorami estetycznymi, jak i wytrzymałością oraz wysokim stopniem izolacyjności akustycznej i termicznej. Odwiedź salon KRISPOL i zapoznaj się z cennikiem okien PVC w Toruniu, aby wybrać rozwiązanie najlepsze dla Twojego domu.

Okna aluminiowe Toruń

Wszystkim tym, którym marzy się zrealizowanie w swoim domu lub budynku firmowym projektu szklanej ściany lub innego rodzaju konstrukcji szklanej o znacznej powierzchni, polecamy okna aluminiowe – dostępne zarówno w Toruniu, jak i w innych salonach KRISPOL w całej Polsce. Okna tego typu to inwestycja na długie lata – odznaczają się one bowiem niebywałą wytrzymałością na czynniki atmosferyczne, uszkodzenia mechaniczne, wilgoć oraz skrajne temperatury. Co więcej, nadają budynkowi nowoczesnego, stylowego charakteru.

Rolety zewnętrzne

Dostępne w salonie KRISPOL w Toruniu rolety zewnętrzne to wygoda i bezpieczeństwo domowników. Te niezawodne osłony dostosowane są zarówno do nowoczesnego budownictwa, jak i tego nieco starszego. Skutecznie chronią mieszkańców przed nadmiernym hałasem z ulicy, nadmiernym nasłonecznieniem wnętrza budynku i wspomagają działanie klimatyzacji. Decydując się na zakup rolet w dobrej cenie w Toruniu, możesz wybierać spośród rolet elewacyjnych, naokiennych i tych do zabudowy. W ofercie KRISPOL znajdują się także niezwykle wytrzymałe rolety antywłamaniowe.

Żaluzje zewnętrzne Toruń

W salonie KRISPOL w Toruniu każdy klient może kupić żaluzje zewnętrzne idealne do swojego domu. Te nowoczesne osłony okien w znaczny sposób wpływają na estetykę wyglądu domu, a także chronią jego wnętrze przed nadmiernym nasłonecznieniem, przez co dodatnio wpływają na działanie klimatyzacji. Przeznaczone są głównie do budynków o dużej łącznej powierzchni okien oraz fasad ze szkła. Jeśli chodzi o oferowane przez KRISPOL w Toruniu żaluzje zewnętrzne – cena pozytywnie Cię zaskoczy. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem producenta.

Drzwi zewnętrzne Toruń

Drzwi wejściowe, montowane na początku prac wykończeniowych budynku, stanowią wizytówkę każdego domu. Z tego względu powinny być dopasowane do jego elewacji, wytrzymałe i niezawodne. Ich zadaniem jest także zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim domownikom. Szeroki wybór drzwi zewnętrznych SOLANO w Toruniu i innych miastach Polski znajdziesz w salonach KRISPOL.

Bramy przemysłowe Toruń

Bramy przemysłowe to niezawodne rozwiązanie dla budynków o bardzo zróżnicowanym przeznaczeniu. Niezależnie od tego, czy mowa o niewielkim warsztacie, czy też wielkopowierzchniowym magazynie, niezawodna brama przemysłowa z pewnością usprawni funkcjonowanie zakładu. W salonie KRISPOL w Toruniu dostępne są bramy przemysłowe segmentowe ze stali lub aluminium w różnych wariantach. Szeroki wybór modeli bram pozwoli dobrać Ci bramę idealną niezależnie od wielkości Twojego obiektu i jego przeznaczenia.

Zapisz się na nasz newsletter

To najprostszy sposób by być na bieżąco z promocjami.