Tomaszów Mazowiecki


Wybierz produkty
Wybierz punkt sprzedaży
MARCELL

Tomaszów Mazowiecki, ul. Legionów 13

Telefon

535 217 346, 791 915 115
PROTECH TOMASZ RUDZIŃSKI

Tomaszów Mazowiecki, ul. Słowackiego 4

Partner Handlowy

Telefon

44 724 53 46

Bramy garażowe Tomaszów Mazowiecki

Dobra brama garażowa to taka, które służy niezawodnie przez długie lata, a przy tym pasuje wizualnie do stylu wykończenia domu. Wyłącznie takie bramy czekają na klientów w salonie KRISPOL w Tomaszowie Mazowieckim. Wśród oferowanych modeli urządzeń znajdują się stalowe i aluminiowe bramy rolowane oraz segmentowe, które wyróżniają się niebywałą łatwością i bezpieczeństwem użytkowania. Co więcej, dzięki bramom garażowym dostępnym w Tomaszowie Mazowieckim możesz zagospodarować maksymalną przestrzeń parkingową dla auta!

Napędy do bram garażowych Tomaszów Mazowiecki

Czy istnieje sposób, aby uczynić korzystanie z bramy garażowej jeszcze łatwiejszym i przyjemniejszym? Owszem. W tym celu należy zdecydować się na montaż napędu do bramy garażowej, w który w Tomaszowie Mazowieckim można zaopatrzyć się w placówce KRISPOL. Automatyka STARCUS wyposażona jest m.in w podświetlenie LED, klawiaturę numeryczną oraz odbiornik radiowy. Można podłączyć do niej także fotokomórki. Napędy do bram wjazdowych proponowane przez KRISPOL w Tomaszowie Mazowieckim to mechanizmy o wspaniałych parametrach i wysokiej estetyce wykonania.

Okna PVC Tomaszów Mazowiecki

Plastikowe okna PVC dostępne w Tomaszowie Mazowieckim w filii KRISPOL to bez wątpienia jedne z najlepszych okien dostępnych na rynku. Proponowane przez firmę okna FEN są niezwykle wytrzymałe, energooszczędne, a także miłe dla oka. Szeroki wybór wariantów okien w katalogu sklepu w Tomaszowie Mazowieckim pozwoli Ci wybrać te pasujące idealne do Twojego domu. Decydując się na okna plastikowe FEN, możesz także wybrać okleinowanie w jednym (lub dwóch) z kilkudziesięciu kolorów! Okna od KRISPOL dostępne w Tomaszowie Mazowieckim oraz innych miastach Polski to więc nie tylko bezpieczny wybór wytrzymałego produktu, ale także gwarancja estetycznego efektu.

Rolety zewnętrzne Tomaszów Mazowiecki

Należące do serii KALIMA rolety zewnętrzne dostępne w Tomaszowie Mazowieckim w salonie KRISPOL to rozwiązania dla każdego domu. Chronią okna przed różnego rodzaju uszkodzeniami, zapewniają dodatkową izolację termiczną, a także wpływają pozytywnie na poczucie bezpieczeństwa domowników.

Drzwi zewnętrzne Tomaszów Mazowiecki

Oferowane przez KRISPOL drzwi zewnętrzne dostępne w Tomaszowie Mazowieckim swoją renomę zdobyły dzięki niezawodności, wysokiemu współczynnikowi izolacyjności termicznej i równie wysokiej estetyce wizualnej. Aluminiowe drzwi SOLANO znajdujące się w katalogu sklepu w Tomaszowie Mazowieckim to gwarancja bezpieczeństwa Twoich bliskich. A także niższych opłat za ogrzewanie!

Zapisz się na nasz newsletter

To najprostszy sposób by być na bieżąco z promocjami.