Szczecin


Wybierz produkty
Wybierz punkt sprzedaży
RADO

Szczecin, ul. Ku Słońcu 41D

Telefon

91 483 19 26

Telefon

601 063 557
EURO KLINKIER

Szczecin, Obotrycka 14E

Telefon

609 202 707
BLOC SYSTEM

Szczecin, ul. Księcia Witolda 7

Partner Handlowy

Telefon

91 434 33 50

Telefon

602 494 945

Bramy garażowe Szczecin

Brama garażowa jest elementem wykończenia budynku, który w dużej mierze wpływa na jego wygląd oraz funkcjonalność. Co to oznacza? Otóż powinna ona współgrać ze stylem, w jakim utrzymana jest elewacja domu. Musi być również wygodna w obsłudze. Kluczowe jest też jej solidne wykonanie zapewniające wytrzymałość konstrukcji. Bramy garażowe spełniające wymienione warunki dostępne są w punktach stacjonarnych firmy KRISPOL w Szczecinie oraz w wielu innych miastach na terenie całego kraju.

Solidne bramy garażowe segmentowe i rolowane w Szczecinie

W salonach KRISPOL w Szczecinie dostępne są bramy garażowe segmentowe oraz rolowane. Pozwala to na dobór rozwiązania najlepiej dopasowanego do budynku oraz potrzeb użytkownika. Największą popularnością na rynku cieszą się bramy segmentowe. Wynika to z ich uniwersalności – sprawdzają się one zarówno w domach, jak i obiektach przemysłowych. Ponadto wyróżnia je wysoka estetyka oraz szeroka paleta dostępnych kolorów. To również rozwiązanie energooszczędne, wytrzymałe i bezawaryjne. Z kolei bramy garażowe rolowane, również znajdujące się w ofercie sklepów w Szczecinie, cenione są za łatwość obsługi oraz możliwość wykorzystania w różnych warunkach. Co więcej, są one doskonałym rozwiązaniem dla niewielkich pomieszczeń.

Rolety zewnętrzne Szczecin

Rolety zewnętrzne mają kilka istotnych zalet. Gwarantują izolację cieplną zarówno w chłodne, jak i gorące dni. Zapewniają również ochronę przed hałasem, oświetleniem zewnętrznym czy owadami. Bardzo istotna jest też funkcja ochronna rolet, które można podłączyć do systemu alarmowego oraz wyposażyć je w dodatkowe zabezpieczenia. W katalogu KRISPOL znajdziesz wiele wariantów rolet zewnętrznych. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami w Szczecinie oraz w innych w miastach w całej Polsce.

Napędy do bram garażowych Szczecin

W ofercie salonów KRISPOL w Szczecinie znajdują się napędy do bram garażowych. Cechuje je wysoka estetyka wykonania oraz mechanizmy o bardzo dobrych parametrach technicznych. Automatyka do bram garażowych znacznie podnosi komfort użytkowania bram i drzwi, jest ponadto niezwykle intuicyjna w obsłudze. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W stacjonarnych sklepach w Szczecinie automatyka do bram występuje z napędami o różnej mocy, w wersjach dopasowanych do bram o bardzo zróżnicowanych rozmiarach.

Okna PVC (PCV) Szczecin

Okna PVC (nazywane też oknami PCV) to obecnie najczęściej wybierane rozwiązanie zarówno w domach, jak i w budownictwie przemysłowym. Stosuje się je w nowych budynkach, a także przy wymianie starych okien. Wpływa na to ich uniwersalność, energooszczędność, wysokim poziom bezpieczeństwa użytkowania oraz doskonałe walory wizualne. Okna PVC dostępne w ofercie firmy KRISPOL w Szczecinie uznawane są za jedne z najlepszych na rynku. Ponadto cennik okien PVC został dopasowany do potrzeb klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszym katalogiem.

Okna aluminiowe Szczecin

Okna aluminiowe wyróżnia wyjątkowa trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Zapewniają one doskonałą izolację cieplną, co pozwala wszystkim ich użytkownikom zaoszczędzić na zużyciu energii. Ponadto okna tego typu nie wymagają konserwacji, dzięki czemu są łatwiejsze w utrzymaniu od okien drewnianych. Do niewątpliwych zalet konstrukcji aluminiowych zalicza się również ich elegancki wygląd, doskonale komponujący się z nowoczesnym budownictwem. Okna aluminiowe, które można znaleźć w ofercie salonów KRISPOL w Szczecinie, mogą być wykorzystywane w realizacjach gabarytowych i to niemal bez żadnych ograniczeń. KRISPOL to ceniony producent okien aluminiowych dostępnych w Szczecinie. Jako jeden z nielicznych na polskim rynku oferujemy je w wersji okleinowej. Dzięki temu łatwo uzyskasz spójność kolorystyczną wszystkich okien w budynku, a także bram, drzwi czy żaluzji fasadowych.

Żaluzje zewnętrzne Szczecin

Żaluzje zewnętrzne są nowoczesnym rozwiązaniem stworzonym dla budynków z dużymi oknami lub szklanymi fasadami. Cechuje je nie tylko elegancki wygląd, ale i pożądane właściwości izolacyjne. Żaluzje zewnętrzne fasadowe, dostępne w sklepie KRISPOL w Szczecinie, zapewniają bardzo dobrą ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem, a także wspomagają pracę klimatyzacji. Żaluzje zewnętrzne antywłamaniowe wpływają też na bezpieczeństwo mieszkańców budynku. W Szczecinie, w salonach KRISPOL, możesz zapoznać się z modelami żaluzji o wysokiej wytrzymałości i zróżnicowanymi designie.

Drzwi tarasowe Szczecin

Drzwi tarasowe to ważny element budynku. Pełnią one funkcję zarówno estetyczną, jak i ochronną, zabezpieczając wnętrze domu i samych domowników przed niepożądaną ingerencją z zewnątrz. Aby wybrać właściwe drzwi tarasowe, warto skorzystać z pomocy specjalistów – w Szczecinie, w sklepie KRISPOL świadczymy profesjonalne doradztwo w tym zakresie.

Drzwi zewnętrzne Szczecin

Drzwi zewnętrzne firmy KRISPOL dostępne w Szczecinie to solidne rozwiązanie na długie lata. Wpływa na to ich konstrukcja z wytrzymałych profili aluminiowych oraz wysokiej jakości wkład termiczny. Drzwi wejściowe to ważny element wykończenia domu o nowoczesnej, eleganckiej estetyce. W salonach KRISPOL drzwi dostępne są w aż 18 wariantach i wielu różnych kolorach, co pozwala na dobór tych najlepiej dopasowanych do danego budynku. Możliwy jest również wybór sposobu ich wykończenia. Co więcej, fachowcy KRISPOL zapewniają naszym klientom w Szczecinie profesjonalny montaż drzwi zewnętrznych.

Niezawodne drzwi zewnętrzne antywłamaniowe w Szczecinie

Drzwi wejściowe powinny stanowić pewną ochronę budynku. W drzwiach antywłamaniowych marki KRISPOL umieszczono wysokiej jakości komponenty, które zapewniają najwyższą klasę bezpieczeństwa. Jeśli chcesz poznać ceny drzwi zewnętrznych w Szczecinie, zapoznaj się z naszym cennikiem.

Bramy przemysłowe Szczecin

Bramy przemysłowe montowane są zarówno w niewielkich warsztatach, jak i w olbrzymich halach. Odpowiednio dobrana brama skutecznie chroni obiekt przed włamaniami oraz usprawnia komunikację zewnętrzną zakładu. Salon KRISPOL w Szczecinie ma w swojej ofercie bramy przemysłowe w wersji aluminiowej oraz stalowej w różnych rozmiarach, co pozwala na dobór konstrukcji idealnie dopasowanej do potrzeb Twojej inwestycji.

Kraty rolowane Szczecin

Kraty rolowane to konstrukcje z wytrzymałymi mechanizmami antywłamaniowymi. Wykorzystywane są m.in. do zabezpieczania otworów parkingowych oraz pomieszczeń w centrach handlowych – wówczas wykonywane są ze stali. Te lżejsze, z aluminium, wykorzystywane są w salonach jubilerskich czy restauracjach. Kraty rolowane w Szczecinie w salonach KRISPOL dostępne są w obu wymienionych wersjach, a także w wielu wzorach i kolorach. Każda krata rolowana, którą znajdziesz w szczecińskim sklepie KRISPOL, cechuje się niezawodnym działaniem i zapewnią wiarygodną ochronę Twojej inwestycji.

Zapisz się na nasz newsletter

To najprostszy sposób by być na bieżąco z promocjami.