Szczecin


Wybierz produkty
Wybierz punkt sprzedaży
RADO

Szczecin, ul. Ku Słońcu 41D

Telefon

91 483 19 26

Telefon

601 063 557
ARMET BRAMY I OGRODZENIA

Szczecin, ul. Gryfińska 100

Partner Handlowy

Telefon

91 887 70 52

Telefon

501 765 651
BLOC SYSTEM

Szczecin, ul. Księcia Witolda 7

Partner Handlowy

Telefon

91 434 33 50

Telefon

602 494 945

Bramy garażowe Szczecin

Brama garażowa jest elementem wykończenia budynku, który w dużej mierze wpływa na jego wygląd oraz funkcjonalność. Co to oznacza? Otóż powinna ona współgrać ze stylem, w jakim utrzymana jest elewacja domu. Musi być również wygodna w obsłudze. Kluczowe jest też jej solidne wykonanie zapewniające wytrzymałość konstrukcji. Bramy garażowe spełniające wymienione warunki dostępne są w punktach stacjonarnych firmy KRISPOL w Szczecinie oraz w wielu innych miastach na terenie całego kraju.

Solidne bramy garażowe segmentowe i rolowane w Szczecinie

W salonach KRISPOL w Szczecinie dostępne są bramy garażowe segmentowe oraz rolowane. Pozwala to na dobór rozwiązania najlepiej dopasowanego do budynku oraz potrzeb użytkownika. Największą popularnością na rynku cieszą się bramy segmentowe. Wynika to z ich uniwersalności – sprawdzają się one zarówno w domach, jak i obiektach przemysłowych. Ponadto wyróżnia je wysoka estetyka oraz szeroka paleta dostępnych kolorów. To również rozwiązanie energooszczędne, wytrzymałe i bezawaryjne. Z kolei bramy garażowe rolowane, również znajdujące się w ofercie sklepów w Szczecinie, cenione są za łatwość obsługi oraz możliwość wykorzystania w różnych warunkach. Co więcej, są one doskonałym rozwiązaniem dla niewielkich pomieszczeń.

Rolety zewnętrzne Szczecin

Rolety zewnętrzne mają kilka istotnych zalet. Gwarantują izolację cieplną zarówno w chłodne, jak i gorące dni. Zapewniają również ochronę przed hałasem, oświetleniem zewnętrznym czy owadami. Bardzo istotna jest też funkcja ochronna rolet, które można podłączyć do systemu alarmowego oraz wyposażyć je w dodatkowe zabezpieczenia. W katalogu KRISPOL znajdziesz wiele wariantów rolet zewnętrznych. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami w Szczecinie oraz w innych w miastach w całej Polsce.

Napędy do bram garażowych Szczecin

W ofercie salonów KRISPOL w Szczecinie znajdują się napędy do bram garażowych. Cechuje je wysoka estetyka wykonania oraz mechanizmy o bardzo dobrych parametrach technicznych. Automatyka do bram garażowych znacznie podnosi komfort użytkowania bram i drzwi, jest ponadto niezwykle intuicyjna w obsłudze. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W stacjonarnych sklepach w Szczecinie automatyka do bram występuje z napędami o różnej mocy, w wersjach dopasowanych do bram o bardzo zróżnicowanych rozmiarach.

Okna PVC (PCV) Szczecin

Okna PVC (nazywane też oknami PCV) to obecnie najczęściej wybierane rozwiązanie zarówno w domach, jak i w budownictwie przemysłowym. Stosuje się je w nowych budynkach, a także przy wymianie starych okien. Wpływa na to ich uniwersalność, energooszczędność, wysokim poziom bezpieczeństwa użytkowania oraz doskonałe walory wizualne. Okna PVC dostępne w ofercie firmy KRISPOL w Szczecinie uznawane są za jedne z najlepszych na rynku. Ponadto cennik okien PVC został dopasowany do potrzeb klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszym katalogiem.

Okna aluminiowe Szczecin

Okna aluminiowe wyróżnia wyjątkowa trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Zapewniają one doskonałą izolację cieplną, co pozwala wszystkim ich użytkownikom zaoszczędzić na zużyciu energii. Ponadto okna tego typu nie wymagają konserwacji, dzięki czemu są łatwiejsze w utrzymaniu od okien drewnianych. Do niewątpliwych zalet konstrukcji aluminiowych zalicza się również ich elegancki wygląd, doskonale komponujący się z nowoczesnym budownictwem. Okna aluminiowe, które można znaleźć w ofercie salonów KRISPOL w Szczecinie, mogą być wykorzystywane w realizacjach gabarytowych i to niemal bez żadnych ograniczeń. KRISPOL to ceniony producent okien aluminiowych dostępnych w Szczecinie. Jako jeden z nielicznych na polskim rynku oferujemy je w wersji okleinowej. Dzięki temu łatwo uzyskasz spójność kolorystyczną wszystkich okien w budynku, a także bram, drzwi czy żaluzji fasadowych.

Żaluzje zewnętrzne Szczecin

Żaluzje zewnętrzne są nowoczesnym rozwiązaniem stworzonym dla budynków z dużymi oknami lub szklanymi fasadami. Cechuje je nie tylko elegancki wygląd, ale i pożądane właściwości izolacyjne. Żaluzje zewnętrzne fasadowe, dostępne w sklepie KRISPOL w Szczecinie, zapewniają bardzo dobrą ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem, a także wspomagają pracę klimatyzacji. Żaluzje zewnętrzne antywłamaniowe wpływają też na bezpieczeństwo mieszkańców budynku. W Szczecinie, w salonach KRISPOL, możesz zapoznać się z modelami żaluzji o wysokiej wytrzymałości i zróżnicowanymi designie.

Drzwi tarasowe Szczecin

Drzwi tarasowe to ważny element budynku. Pełnią one funkcję zarówno estetyczną, jak i ochronną, zabezpieczając wnętrze domu i samych domowników przed niepożądaną ingerencją z zewnątrz. Aby wybrać właściwe drzwi tarasowe, warto skorzystać z pomocy specjalistów – w Szczecinie, w sklepie KRISPOL świadczymy profesjonalne doradztwo w tym zakresie.

Drzwi zewnętrzne Szczecin

Drzwi zewnętrzne firmy KRISPOL dostępne w Szczecinie to solidne rozwiązanie na długie lata. Wpływa na to ich konstrukcja z wytrzymałych profili aluminiowych oraz wysokiej jakości wkład termiczny. Drzwi wejściowe to ważny element wykończenia domu o nowoczesnej, eleganckiej estetyce. W salonach KRISPOL drzwi dostępne są w aż 18 wariantach i wielu różnych kolorach, co pozwala na dobór tych najlepiej dopasowanych do danego budynku. Możliwy jest również wybór sposobu ich wykończenia. Co więcej, fachowcy KRISPOL zapewniają naszym klientom w Szczecinie profesjonalny montaż drzwi zewnętrznych.

Niezawodne drzwi zewnętrzne antywłamaniowe w Szczecinie

Drzwi wejściowe powinny stanowić pewną ochronę budynku. W drzwiach antywłamaniowych marki KRISPOL umieszczono wysokiej jakości komponenty, które zapewniają najwyższą klasę bezpieczeństwa. Jeśli chcesz poznać ceny drzwi zewnętrznych w Szczecinie, zapoznaj się z naszym cennikiem.

Bramy przemysłowe Szczecin

Bramy przemysłowe montowane są zarówno w niewielkich warsztatach, jak i w olbrzymich halach. Odpowiednio dobrana brama skutecznie chroni obiekt przed włamaniami oraz usprawnia komunikację zewnętrzną zakładu. Salon KRISPOL w Szczecinie ma w swojej ofercie bramy przemysłowe w wersji aluminiowej oraz stalowej w różnych rozmiarach, co pozwala na dobór konstrukcji idealnie dopasowanej do potrzeb Twojej inwestycji.

Kraty rolowane Szczecin

Kraty rolowane to konstrukcje z wytrzymałymi mechanizmami antywłamaniowymi. Wykorzystywane są m.in. do zabezpieczania otworów parkingowych oraz pomieszczeń w centrach handlowych – wówczas wykonywane są ze stali. Te lżejsze, z aluminium, wykorzystywane są w salonach jubilerskich czy restauracjach. Kraty rolowane w Szczecinie w salonach KRISPOL dostępne są w obu wymienionych wersjach, a także w wielu wzorach i kolorach. Każda krata rolowana, którą znajdziesz w szczecińskim sklepie KRISPOL, cechuje się niezawodnym działaniem i zapewnią wiarygodną ochronę Twojej inwestycji.

Zapisz się na nasz newsletter

To najprostszy sposób by być na bieżąco z promocjami.