Skoczów


Wybierz produkty
Wybierz punkt sprzedaży
P.H.U. BIK-BUD S.C.

Skoczów, ul. Górecka 32D

Telefon

33 479 20 18

Telefon

512 110 726

Bramy garażowe Skoczów

Wśród dostępnych w Skoczowie bram garażowych znajdują się wytrzymałe i nowoczesne urządzenia, dzięki którym zagospodarujesz znaczną przestrzeń dla swojego pojazdu w garażu i na podjeździe. Napędy do bram garażowych w Skoczowie oferowane przez KRISPOL, seria STARCUS, czynią obsługę bramy jeszcze łatwiejszą i przyjemniejszą!

Okna PVC Skoczów

Wszystkich klientów poszukujących energooszczędnych i wytrzymałych okien w Skoczowie KRISPOL zaprasza do swojego punktu stacjonarnego. Okna PVC oferowane przez producenta w Skoczowie łączą niezwykłą estetykę wizualną z wysokimi parametrami technicznymi. Szeroki wybór wariantów kolorystycznych oraz oklein pozwoli Ci wybrać okna idealne do każdego budynku.

Rolety zewnętrzne Skoczów

Urządzenia KALIMA, czyli rolety zewnętrzne dostępne do kupienia w Skoczowie w punkcie KRISPOL, chronią okna przed uszkodzeniami, wpływają na poczucie bezpieczeństwa domowników oraz ułatwiają regulację temperatury wewnątrz budynków.

Drzwi zewnętrzne Skoczów

Drzwi SOLANO, czyli energooszczędne drzwi zewnętrzne dostępne do nabycia w Skoczowie w filii KRISPOL, pozwolą Ci czuć się bezpiecznie w domu i skutecznie zredukować opłaty za ogrzewanie!

Zapisz się na nasz newsletter

To najprostszy sposób by być na bieżąco z promocjami.