Sandomierz


Wybierz produkty
Wybierz punkt sprzedaży
FADO

Sandomierz, ul. Lwowska 9A

Telefon

887 378 812

Bramy garażowe Sandomierz

Współgrające z charakterem każdego domu niezawodne bramy garażowe w Sandomierzu nabędziesz w punkcie stacjonarnym KRISPOL. Oferowane przez producenta rozwiązania, bramy segmentowe i rolowane, cechują się zaskakującą niezawodnością oraz łatwością i pełnym bezpieczeństwem obsługi.

Okna PVC Sandomierz

Jeśli poszukujesz wytrzymałych i energooszczędnych okien PVC w Sandomierzu, koniecznie odwiedź punkt handlowy KRISPOL. Oferowane przez markę okna plastikowe FEN to najwyższej jakości rozwiązania technologiczne, które na Twoje życzenie mogą zostać pokryte estetyczną okleiną, także w wersji BIKOLOR. Dzięki temu z łatwością dobierzesz opcję w pełni współgrającą ze stylem wykończenia konkretnego budynku. Gdy zatem chodzi o okna PVC w Sandomierzu – cennik KRISPOL pozytywnie Cię zaskoczy!

Drzwi zewnętrzne Sandomierz

Należące do serii SOLANO drzwi zewnętrzne dostępne w Sandomierzu w filii KRISPOL nie tylko zachwycają wysoką estetyką wizualną, lecz także zapewniają wiarygodną ochronę przed włamywaczami. Co bardzo ważne – dzięki cennym właściwościom izolacyjnym skutecznie ograniczają ubytki ciepła.

Zapisz się na nasz newsletter

To najprostszy sposób by być na bieżąco z promocjami.