Poznań


Wybierz produkty
Wybierz punkt sprzedaży
ŁUKASIEWICZ SP. Z O.O.

Poznań, ul. Żeromskiego 9

Telefon

61 102 66 99

Telefon

737 499 266
SMART HOUSE

Poznań, ul. Kolejowa 171, Plewiska

Telefon

511 660 825, 511 650 613
EUROSYSTEM

Poznań, ul. Grudzieniec 11

Partner Handlowy

Telefon

61 828 92 60, 61 828 92 72
AG DOM SYSTEM

Poznań, ul. Żmigrodzka 16

Partner Handlowy

Telefon

61 221 58 36

Telefon

501 159 023, 506 034 023
SAB

Poznań, ul. Gorzowska 2

Partner Handlowy

Telefon

61 661 05 55
MTJ

Poznań, ul. Górecka 106

Partner Handlowy

Telefon

61 83 25 107
AG FENETRES

Poznań, ul. Żmigrodzka 16

Partner Handlowy

Telefon

61 221 58 36

Telefon

501 159 023, 506 034 023
CENTRUM OKIEN I DRZWI

Poznań, Michałowo 31

Partner Handlowy

Telefon

61 876 66 23

Telefon

508 300 360, 506 066 360
ŻALUX

Poznań, ul. Mateckiego 17

Partner Handlowy

Telefon

61 841 00 00
BUDOPLAST

Poznań, ul. Malwowa 129

Partner Handlowy

Telefon

663 208 105

Poznań

Sieć poznańskich salonów współpracujących z marką Krispol, z roku na rok się rozwija. Stolarka otworowa najwyższej jakości oraz kompleksowa obsługa przedsprzedażowa to gwarancja zadowolenia. Potwierdzą to setki klientów obsługiwanych każdego dnia.

Bramy garażowe Poznań

Czym wyróżniają się bramy garażowej Krispol w Poznaniu? Przede wszystkim jest to różnorodność dostępnych produktów. W Poznaniu można nabyć:
– bramy garażowe rolowane,
– bramy garażowe segmentowe
– czy też drzwi garażowe.

Kupując bramę garażową w Poznaniu, otrzymuje się również kompleksową obsługę wraz z doradztwem i pomiarami. Ceny bram garażowych w poznańskich salonach są uzależnione kilku czynników, między innymi od gabarytów czy też wariantu produktu.

Napędy do bram garażowych Poznań

Nowoczesne bramy garażowe marki Krispol są niezwykle funkcjonalne. Wszystko to za sprawą napędów do bram garażowych, również dostępnych w Poznaniu. Napędy dedykowane do bram garażowych są w pełni zautomatyzowane. Mają wbudowany odbiornik radiowy oraz możliwość podłączenia fotokomórek. Napęd do bram garażowych dostępny w Poznaniu może występować w dwóch wariantach mocowych: 600 N oraz 1000 N.

Okna PVC Poznań

Szukając okien w Poznaniu, można spotkać oferty wielu producentów. Jednak można śmiało stwierdzić, że to salony Krispol wyróżniają się najbardziej korzystną ofertą. Salony w Poznaniu oferują okna PVC najwyższej jakości. Priorytetem podczas szukania stolarki okiennej od kilku lat jest energooszczędność. W poznańskich salonach dostępne są okna PVC o współczynniku przenikania ciepła 0,72 [W/m2K], czyli odpowiednim dla budownictwa energooszczędnego i pasywnego. Cennik okien PCV jest dostosowany do indywidualnych wymagań klienta.

Okna aluminiowe Poznań

Okna aluminiowe Krispol dostępne w Poznaniu to doskonała alternatywa dla stolarki PVC. Coraz częściej są to produktu utożsamiane z nowoczesnym budownictwem. Wyróżniają się trwałością i wytrzymałością na uszkodzenia. Dzięki temu mogą mieć znacznie większe gabaryty niż stolarka plastikowa czy też drewniana. Stosowane są również w biurowcach, gdzie stanowią część przeszklonej elewacji.

Rolety zewnętrzne Poznań

Krispol zaopatruje Poznań również w rolety zewnętrzne. Rolety okienne zewnętrzne dostępne w Poznaniu to przede wszystkim gwarancja trzech korzyści: izolacji, komfortu oraz bezpieczeństwa. Komfort zapewniają rolety zewnętrzne elektryczne dostępne w Poznaniu. Pełna automatyzacja sterowania roletami to rozwiązanie na miarę nowoczesnego budownictwa. Jako producent rolet zewnętrznych, Krispol gwarantuje bezpieczeństwo poprzez rolety zewnętrzne antywłamaniowe (również dostępne w Poznaniu). Cena rolet zewnętrznych z montażem w Poznaniu i okolicach jest uzależniona od wybranej technologii. Na ceny rolet zewnętrznych w Poznaniu wpływa oczywiście także liczba zamówionych produktów.

Żaluzje zewnętrzne Poznań

Żaluzje zewnętrzne oferowane przez poznańskie salony Krispol przyczyniają się do zwiększenia efektywności energetycznej budynku. Stanowią doskonałą barierę dla promieni słonecznych w miesiącach letnich oraz zatrzymują ciepło w domu podczas zimy. Oprócz tego, wykazują się dobrą izolacyjnością akustyczną. Podstawowym zadaniem, które spełniają żaluzje zewnętrzne, jest dbanie o komfort i prywatność domowników. Lekka konstrukcja żaluzji nadaje budynkowi modernistycznego wyglądu. Ceny żaluzji zewnętrznych Krispol w Poznaniu są elastyczne i dostosowane do preferencji klienta.

Drzwi zewnętrzne Poznań

Oferta drzwi zewnętrznych dostępnych Poznaniu przez salony współpracujące z marką Krispol to 18 unikalnych modeli. Każdego dnia kolejny budynek w Poznaniu jest zaopatrywany w solidne drzwi zewnętrzne, wraz z montażem. Coraz częściej drzwi wejściowe są traktowane jak wizytówka domu. Drzwi zewnętrzne Krispol, które można nabyć w Poznaniu, to połączenie estetyki oraz dobrych parametrów izolacyjności. Dlatego idealnie nadają się do nowoczesnych budynków pasywnych i energooszczędnych. Gwarancją solidności są drzwi zewnętrzne stalowe (również dostępne w Poznaniu).

Bramy przemysłowe Poznań

Rozwiązania w przemyśle powinny cechować się innowacyjnością i nieszablonowym podejściem. Takie właśnie są bramy przemysłowe Krispol dostępne w Poznaniu. Najbardziej popularne w Poznaniu bramy przemysłowe segmentowe charakteryzują się pełną automatyzacją, co usprawnia procesy przepływu towarów w halach magazynowych czy też produkcyjnych.

Kraty rolowane Poznań

Kraty rolowane można spotkać przede wszystkim w galeriach handlowych czy też parkingach podziemnych. Szereg ich zalet sprawiła, że stały się nieodzownym elementem zabezpieczającym wszelkie obiekty usługowe i nie tylko. Zapewniają przepływ powietrza przy jednoczesnej ochronie antywłamaniowej. Najlepsze kraty rolowane, dostępne w Poznaniu znajdują się w ofercie salonów Krispol. Występują w wielu wariantach gabarytowych, kolorystycznych oraz mogą charakteryzować się zróżnicowaną konstrukcją krat oraz wyposażenia (np. napędy). Poznańskie salony Krispol oferują szeroką gamę produktów, które doskonale sprawdzają się zarówno w budynkach remontowanych jak i nowo powstałych. Kompleksowa obsługa całej inwestycji to wygoda oraz gwarancja jakości dla klienta.

Bramy garażowe na wymiar – Poznań

Jednym z naszych sztandarowych produktów są bramy garażowe na wymiar. W Poznaniu bramy garażowe z montażem możecie zamówić w każdym z salonów naszej partnerskiej sieci. Zaprojektowana na wymiar brama garażowa to idealne rozwiązanie dla osób, które poszukują modeli o niestandardowych wymiarach. Oprócz bram garażowych z montażem w Poznaniu oferujemy również kompleksową obsługę przed i posprzedażową oraz fachowe doradztwo. Wszystkich, którzy szukają niestandardowej bramy garażowej na wymiar w Poznaniu lub okolicach, zapraszamy do odwiedzenia jednego z kilkunastu salonów, które znajdziecie na terenie tego miasta.

Serwis bram garażowych – Poznań

Jako producent bram garażowych i profesjonalnej stolarki otworowej zapewniamy również kompleksową obsługę posprzedażową. Nasz serwis bram garażowych w Poznaniu bazuje na doświadczonych specjalistach, którzy będą w stanie rozwiązać każdy problem. Informacje na temat naprawy bram garażowych w Poznaniu i okolicach można otrzymać w salonach sprzedaży lub za pośrednictwem naszej infolinii.

Okna na zamówienie – Poznań

Dla osób, które szukają niestandardowych rozwiązań, idealnie dopasowanych do konkretnych aranżacji, przygotowaliśmy również ofertę okien na zamówienie w Poznaniu i okolicach. W zależności od potrzeb klientów mogą to być duże i wysokie okna, jak i okna zaprojektowane z myślą o maksymalnym wykorzystaniu niewielkiej powierzchni. Jednym z filarów naszego sukcesu od lat jest elastyczność. Staramy się więc, aby każdy klient mógł dopasować produkty Krispol do swoich potrzeb. W naszej ofercie dostępne są okna na zamówienie wykonane z PVC, aluminium, a także nowoczesne modele hybrydowe. Szczegółowe informacje na temat okien na zamówienie w Poznaniu można otrzymać w każdym z naszych partnerskich salonów lub za pośrednictwem naszej infolinii.

Serwis okien – Poznań

Prowadzimy nie tylko sprzedaż, ale również serwis okien Poznań. Nasze usługi serwisowe obejmują między innymi fachowe pomiary u klienta,  montaż okien w Poznaniu i okolicach, a także regulacje okien, drzwi balkonowych czy usuwanie różnego rodzaju usterek. Informacje o działaniu naszego serwisu okien w Poznaniu dostępne są w salonach sprzedaży Krishome, a także za pośrednictwem naszej infolinii.

Rolety zewnętrzne – cena z montażem w Poznaniu

Jako producent rolet zewnętrznych oferujemy konkurencyjne ceny w Poznaniu i okolicach. Nasza oferta obejmuje nie tylko same rolety zewnętrzne, ale również szeroką gamę usług posprzedażowych. Osoby zainteresowane roletami zewnętrznymi z montażem w Poznaniu lub okolicach zachęcamy do odwiedzenia jednego z naszych salonów sprzedaży. W samym Poznaniu dostępnych jest aż kilkanaście punktów, w których można otrzymać fachową pomoc w wyborze rolet zewnętrznych z montażem.

Drzwi zewnętrzne z montażem – Poznań

Nawet najlepszej jakości drzwi zewnętrzne nie spełnią swojej funkcji, jeśli nie będą poprawnie zamontowane. Oferujemy nie tylko drzwi zewnętrzne na wymiar w Poznaniu, ale także usługę profesjonalnego montażu. Drzwi zewnętrzne z montażem w Poznań możecie zamówić za pośrednictwem naszych sklepów.

Zapisz się na nasz newsletter

To najprostszy sposób by być na bieżąco z promocjami.