Mosina


Wybierz produkty
Wybierz punkt sprzedaży
PROINVEST SP. J.

Mosina, ul. Strzelecka 146

Partner Handlowy

Telefon

61 282 79 03

Telefon

509 436 361

Okna PVC (PCV) Mosina

Oferowane przez KRISPOL okna PVC w Mosinie to doskonałe rozwiązanie dla każdego typu budynków, zarówno tych nowoczesnych, jak i nieco starszych, wymagających odrestaurowania. Okna plastikowe FEN, dostępne w salonie KRISPOL w Mosinie, cechują się wysokim współczynnikiem izolacyjności akustycznej i termicznej, wytrzymałością i niebagatelną estetyką wykonania. Szukasz renomowanego producenta okien PVC z punktem handlowym w Mosinie? Zapoznaj się z ofertą KRISPOL.

Rolety zewnętrzne Mosina

Rolety zewnętrzne KALIMA dostępne w sklepie KRISPOL w Mosinie to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa wszystkich domowników. Producent rolet KRISPOL oferuje swoim klientom zarówno funkcjonalne rolety naokienne, jak i elewacyjne, a także te przeznaczone do zabudowy. Rolety KRISPOL nie tylko zapewniają dodatkową izolację akustyczną i chronią pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem, lecz także wyróżniają się wysoką estetyką wykonania, dostrzegalną w każdym detalu.

Drzwi zewnętrzne Mosina

Zespół KRISPOL dobrze wie, jak ważnym elementem wykończenia domu są drzwi wejściowe. Muszą być wytrzymałe, funkcjonalne i energooszczędne, a także pasować wizualnie do stylu budynku. Drzwi zewnętrzne w Mosinie dostępne w salonie KRISPOL spełniają wszystkie stawiane przez klientów wymagania. W ofercie filii w Mosinie znajdują się wytrzymałe drzwi SOLANO, które dostępne są w wielu różnych wariantach, zarówno bardzo nowoczesnych, jak i tych, które przypadną do gustu zwolennikom klasyki. KRISPOL wszystkim klientom zapewnia w pełni profesjonalną obsługę, dlatego w naszej ofercie znajduje się również montaż drzwi zewnętrznych w Mosinie.

Zapisz się na nasz newsletter

To najprostszy sposób by być na bieżąco z promocjami.