Łódź


Wybierz produkty
Wybierz punkt sprzedaży
GP SYSTEM – STAMET

Łódź, ul. Konstantynowska 29

Telefon

42 634 22 13

Telefon

507 320 639
OKNA MRÓZ-GUDAŚ SP. Z O.O. SP. K.

Łódź, ul. Lecznicza 13

Telefon

42 682 20 61

Telefon

502 266 405
POLTAU SP. Z O.O.

Łódź, ul. Wycieczkowa 26

Partner Handlowy

Telefon

42 659 95 99

Telefon

505 176 542
NBS SYSTEM SP. Z O.O.

Łódź, ul. Brzezińska 67

Partner Handlowy

Telefon

42 672 60 23

Telefon

669 026 141
BRAMCAR

Łódź, ul. Skłodowskiej-Curie 1A

Partner Handlowy

Telefon

42 637 48 56

Telefon

501 065 491

Bramy garażowe Łódź

Bramy garażowe KRISPOL nie tylko doskonale komponują się z elewacjami domów o tradycyjnym lub nowoczesnym charakterze, lecz również wyróżniają się wysokimi parametrami technicznymi, wytrzymałością i pełną wygodą użytkowania. Odwiedź nasz salon w Łodzi i zapoznaj się z ofertą bram garażowych dostosowanych do Twoich potrzeb.

Salony KRISPOL w Łodzi – bramy garażowe najwyższej jakości

Niezawodne bramy garażowe w Łodzi i innych miastach, w których znajdują się nasze sklepy stacjonarne, dostępne są wielu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu nie musisz obawiać się, że Twój wybór zaburzy estetykę domu. Co bardzo ważne, dzięki właściwościom termoizolacyjnym bramy KRISPOL pozwalają Ci oszczędzać energię, a nowoczesne rozwiązania technologiczne zastosowane przy ich produkcji sprawiają, że mogą służyć Ci bezawaryjnie przez długie lata. Gdy chodzi o bramy garażowe w Łodzi – ceny oferowane przez KRISPOL należą do najlepszych na rynku.

Napędy do bram garażowych Łódź

W naszych sklepach stacjonarnych w Łodzi każdy klient może nabyć napędy do bram garażowych serii STARCUS. Ta nowoczesna automatyka opiera się na wykorzystaniu mechanizmów cechujących się niezawodnością oraz bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Automatyka do bram garażowych STARCUS wyposażona jest zamontowany odbiornik umożliwiający otwieranie bramy za pomocą pilota. Posiada podświetlenie LED oraz opcję automatycznego zamknięcia. Dzięki zaimplementowanej klawiaturze numerycznej możliwa jest także manualna obsługa bramy. Napędy do bram dostępne w salonach KRISPOL odznaczają się nie tylko niezawodnością i wygodą użytkowania, lecz także stylowym wyglądem. Mechanizmy znajdują się w stylowych obudowach, zamontowanie systemu nie wiąże się zatem z obniżeniem estetyki wizualnej bramy. Poszukujesz napędu do bramy w Łodzi? Odwiedź jeden z salonów KRISPOL i poznaj szczegóły naszej oferty.

Okna PVC (PCV) Łódź

Jeśli chodzi o okna PVC – w Łodzi i innych miastach, w których znajdują się salony KRISPOL, możesz zdecydować się na montaż nowoczesnych okien FEN, które łączą w sobie niebywałą troskę o estetykę wykonania oraz najwyższy poziom funkcjonalności. Okna PVC FEN wybierane są przez naszych klientów także ze względu na fakt, że skutecznie zabezpieczają budynek przed ubytkami ciepła i chronią jego domowników przed nadmiernym hałasem.

Okna PVC w Łodzi – ceny dla każdego i niezawodność

Dostępne w katalogu firmy KRISPOL okna stanowią dobry wybór bez względu na to, jaki jest styl Twojego domu. Szeroki wybór dodatków sprawia, że nie będziesz miał najmniejszych kłopotów z dopasowaniem polecanych przez nas okien do innych elementów wykończenia budynku. Jeśli więc planujesz zakup okien PVC w Łodzi – tanie i niezawodne rozwiązania czekają na Ciebie w salonie KRISPOL. Aby poznać koszt okien PVC oferowanych przez nas w Łodzi, zapoznaj się z cennikiem.

Okna aluminiowe Łódź

KRISPOL wychodzi naprzeciw wszystkim tym, którzy poszukują okien odznaczających się zdumiewającą odpornością na uszkodzenia mechaniczne i oddziaływanie skrajnych temperatur, a jednocześnie zachwycających pięknem wykonania. Okna aluminiowe dostępne w Łodzi w salonach KRISPOL pozwalają urzeczywistnić nawet najśmielsze projekty architektoniczne. To właśnie dzięki oknom z aluminium powstawać mogą ściany ze szkła nadające domom wyróżniający się, elegancki i nowoczesny wygląd. Znajdujące się w katalogu naszego sklepu w Łodzi okna aluminiowe dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu będziesz mógł bez problemu zrealizować swoją wizję wykończenia budynku.

Rolety zewnętrzne Łódź

W ofercie rolet zewnętrznych łódzkich sklepów stacjonarnych KRISPOL każdy klient znajdzie zasłony dostosowanego zarówno do nieco starszego budownictwa, jak i nowoczesnych, dopiero powstających inwestycji. Rolety zewnętrzne spełniają wiele rozmaitych funkcji – m.in. ograniczają ubytki ciepła z domu, a także chronią jego mieszkańców przed nadmiernym oświetleniem i redukują poziom hałasu dobiegającego z ulicy.

Sklepy KRISPOL w Łodzi – rolety zewnętrzne w najlepszej cenie

W naszych salonach w Łodzi rolety zewnętrzne dostępne są wariantach dostosowanych do zabudowy, elewacji i okien budynku. Klientom, którzy ponad wszystko stawiają bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich, proponujemy także wytrzymałe rolety antywłamaniowe. Jeśli chodzi o koszt założenia rolet zewnętrznych w Łodzi – cennik pozwoli Ci wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie.

Żaluzje zewnętrzne Łódź

Żaluzje zewnętrzne to element wykończenia budynku, na który coraz częściej decydują się deweloperzy pragnący nadać swoim obiektom stylowy i nowoczesny wygląd. Tego typu zasłony doskonale sprawdzają się w przypadku budynków o dużej łącznej powierzchni okien, czy też szklanych fasad. Żaluzje zewnętrzne dostępne w asortymencie salonów KRISPOL w Łodzi nie tylko dodatnio wpływają na estetykę domu, lecz także skutecznie chronią jego wnętrze przed nadmiernym nasłonecznieniem i zapewniają jego mieszkańcom ochronę przed hałasem. Na poczucie bezpieczeństwa domowników może wpłynąć pozytywnie montaż żaluzji zewnętrznych antywłamaniowych dostępnych w katalogu sklepów w Łodzi. Jeśli interesuje Cię zakup żaluzji zewnętrznych w Łodzi – cena poszczególnych wariantów zasłon proponowanych przez KRISPOL podana jest w cenniku.

Drzwi zewnętrzne Łódź

Drzwi wejściowe to element reprezentacyjny każdego domu. Muszą zatem odznaczać się pożądaną estetyką wykonania, a także funkcjonalnością. Takie są właśnie drzwi zewnętrzne dostępne w Łodzi w salonach KRISPOL. Drzwi aluminiowe SOLANO, występujące w wielu wariantach kolorystycznych, z powodzeniem dopasowywane mogą być do innych elementów wykończenia domu. Wybierając KRISPOL i decydując się na drzwi zewnętrzne z montażem w Łodzi, stawiasz na niezawodność, piękno wykonania oraz bezpieczeństwo domowników.

Drzwi zewnętrzne w Łodzi w okazyjnych cenach

Dostępne w łódzkich salonach KRISPOL drzwi zewnętrzne SOLANO to doskonałe rozwiązanie zarówno dla domów nowoczesnych, jak i tych o bardziej klasycznym charakterze. Proponowane przez KRISPOL ceny pozytywnie Cię zaskoczą!

Bramy przemysłowe Łódź

Segmentowe bramy przemysłowe dostępne w salonach KRISPOL w Łodzi stanowią niezawodne rozwiązanie dla obiektów przemysłowych każdego rodzaju. Niezależnie od tego, jak duża jest powierzchnia Twojego obiektu, brama przemysłowa producenta KRISPOL usprawni przebieg kluczowych dla firmy procesów logistycznych i skutecznie zabezpieczy budynek przed włamaniami. W katalogu naszych sklepów w Łodzi znajdują się zarówno bramy stalowe, jak i aluminiowe, ściśle dostosowane do specyfiki architektonicznej każdego rodzaju obiektu.

Kraty rolowane Łódź

Kraty rolowane to mechanizmy, które zapewniają wiarygodną ochronę przed włamaniami do obiektów takich jak kawiarnie, parkingi, restauracje czy salony jubilerskie. Kraty rolowane KRISPOL dostępne w Łodzi wykonane są ze stali lub aluminium. Możesz zdecydować się, w zależności od warunków zabudowy i przeznaczenia Twojego obiektu, na kraty z rurek prostych lub giętych, a także na kraty z prostokątnymi otworami, które zapewniają duży przepływ powietrza.

Zapisz się na nasz newsletter

To najprostszy sposób by być na bieżąco z promocjami.