Kwidzyn


Wybierz produkty
Wybierz punkt sprzedaży
RCT

Kwidzyn, ul. 11 Listopada 18A

Telefon

505 549 177

Okna PVC i aluminiowe – Kwidzyn

Solidne, trwałe, bezpieczne i funkcjonalne. Tak w największym skrócie można opisać okna plastikowe i aluminiowe dostępne w salonach Krishome Kwidzyn. Kompleksowa oferta naszych sklepów w Kwidzyniu obejmuje nie tylko gotowe produkty, ale także okna na zamówienie wykonane z najwyższej jakości materiałów. Elastyczna oferta pozwala na zamówienie zarówno pojedynczych okien o określonych wymiarach, jak i całych kompletów. Nasze okna plastikowe i aluminiowe na wymiar w Kwidzynie dają możliwość stworzenia spójnej i harmonijnej aranżacji wnętrza. Dzięki szerokiej ofercie wzorów i modeli nasze okna na zamówienie mogą być elementem zarówno wnętrz nowoczesnych, jak i tradycyjnych aranżacji. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie okna z naszej oferty łączyły w sobie funkcjonalność, atrakcyjny wygląd i wysokie parametry izolacji termicznej i akustycznej. W każdym z naszych salonów w Kwidzynie czekają wykwalifikowani doradcy, którzy chętnie pomogą w doborze okien spełniających nawet najwyższe wymagania.

Bramy garażowe – Kwidzyn

Bramy garażowe Krispol to unikalne połączenie funkcjonalności, trwałości i atrakcyjnego wyglądu wizualnego. Projektując nasze bramy garażowe mamy na uwadze nie tylko kwestie bezpieczeństwa. Staramy się również, aby nasze bramy zajmowały jak najmniej miejsca, przy jednoczesnym zapewnieniu optymalnej izolacji termicznej. Takie rozwiązanie pozwala do maksimum wykorzystać dostępną w garażu przestrzeń. Bramy garażowe w Kwidzyniu można zamówić za pośrednictwem salonów Krishome oraz partnerskich punktów sprzedaży. Bramy garażowe Kwidzyn to nie tylko sprzedaż, ale również kompleksowy serwis przed i posprzedażowy. Obejmuje on między innymi pomiary u klienta, montaż bram garażowych w Kwidzynie i okolicach, a także regulację bram i usuwanie ewentualnych usterek.

Drzwi zewnętrzne w Kwidzynie

Drzwi zewnętrze to zarazem wizytówka domu, jak i jeden z bardzo istotnych elementów izolacji termicznej budynku. Wybrany model i kolor drzwi zewnętrznych w znaczący sposób wpływa na wizualny odbiór całej elewacji. Równie ważne są jednak kwestie bezpieczeństwa i poziom izolacji cieplnej, jaką zapewniają drzwi. W firmie Krispol już od lat łączymy wszystkie te elementy. W naszej ofercie dostępnych jest kilkadziesiąt modeli nowoczesnych drzwi zewnętrznych o bardzo dobrych parametrach technicznych. Drzwi zewnętrzne w Kwidzynie dostępne są zarówno z montażem, jak i jako samodzielny produkt. Poza sprzedażą drzwi zewnętrznych w Kwidzynie zapewniamy również kompleksowy serwis. Podobnie jak w przypadku bram garażowych obejmuje on pomiary, montaż, regulację drzwi zewnętrznych, a także usuwanie usterek.

Rolety i żaluzje zewnętrzne – Kwidzyn

Okna i drzwi zewnętrzne to nie jedyne rozwiązania dla domu dostępne w naszym katalogu produktów. Osoby, którym szczególnie zależy na kwestiach bezpieczeństwa, mogą być zainteresowane również ofertą rolet zewnętrznych w Kwidzyniu. W zależności od potrzeb naszych klientów oferujemy rolety zewnętrzne Kwidzyn elewacyjne, naokienne, a także modele przeznaczone do zabudowy. Szeroki wybór modeli i kolorów pozwala na idealne dopasowanie rolet do całej elewacji budynku. Solidna konstrukcja i wysokiej jakości materiały sprawiają, że nasze żaluzje zewnętrzne to zakup na lata, zapewniający wysoki poziom bezpieczeństwa. W skrócie rolety zewnętrzne Kwidzyn to bezpieczeństwo, izolacja i komfort. A na wymagających klientów, którzy poszukują nowoczesnych rozwiązań, czekają również rolety sterowane droga radiową lub za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne.

Bramy przemysłowe w Kwidzynie

W katalogu produktów Krishome dostępna jest nie tylko profesjonalna stolarka otworowa dla budownictwa mieszkalnego. W ramach naszej oferty znaleźć można także szereg sprawdzonych i technologicznie zaawansowanych rozwiązań dla biznesu. Jednym ze sztandarowych produktów tej kategorii są bramy przemysłowe. W Kwidzynie z ofertą bram przemysłowych można zapoznać się za pośrednictwem naszych salonów sprzedaży. Przemysłowe bramy do hal i innych obiektów w Kwidzynie i okolicach to połączenie funkcjonalności, trwałości i bezpieczeństwa. Brama przemysłowa Krispol zapewnia ochronę różnego rodzaju obiektów komercyjnych i pozwala na znaczne usprawnienie procesów logistycznych. Podobnie jak inne produkty z naszej oferty również bramy przemysłowe tworzone są na wymiar i zgodnie z indywidualnym zamówieniem.  Daje to szerokie możliwości dopasowania finalnego produktu do potrzeb i specyfiki konkretnego obiektu.

Kraty rolowane w Kwidzynie

Galerie handlowe, wielopoziomowe parkingi czy różnego rodzaju obiekty użyteczności publicznej to tylko kilka z wielu miejsc, w których stosuje się kraty rolowane. Jest to rozwiązanie, które zapewnia wysoki poziom ochrony antywłamaniowej przy jednoczesnym zachowaniu pełnej cyrkulacji powietrza. Kraty rolowane w Kwidzynie to część naszej stałej oferty dostępnej w salonach Krishome i punktach partnerskich. Wszystkich zainteresowanych montażem profesjonalnych krat rolowanych antywłamaniowych w Kwidzynie lub okolicznych miejscowościach zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami klienta.

Stolarka aluminiowa – Kwidzyn

Aluminium to materiał stosowany w biznesie już od dekad. Ten lekki i zarazem wytrzymały stop jest często podstawą wystroju wielu nowoczesnych obiektów komercyjnych czy gmachów użyteczności publicznej. Stworzona przy pomocy tego materiału zabudowa zewnętrzna i wewnętrzna może być elementem wystroju placówek ochrony zdrowia, sklepów czy różnego rodzaju punktów usługowych.

 

Oferta stolarki aluminiowej Krispol obejmuje między innymi system ścian i drzwi zewnętrznych opartych na profilach aluminiowych, a także systemy fasadowe. Projektując stolarkę aluminiową, przykładamy dużą wagę nie tylko do trwałości i wyglądu zewnętrznego, ale również do tego, aby nasze produkty zachowały bardzo wysokie parametry izolacji termicznej. Stolarka aluminiowa w Kwidzynie również jest częścią oferty dostępnej w naszych salonach. Adresy poszczególnych salonów Krishome i sklepów partnerskich W Kwidzynie można łatwo znaleźć dzięki intuicyjnej wyszukiwarce na naszej stronie.

Zapisz się na nasz newsletter

To najprostszy sposób by być na bieżąco z promocjami.