Kołobrzeg


Wybierz produkty
Wybierz punkt sprzedaży
NOWY DACH S.C.

Kołobrzeg, ul. Jasna 5

Telefon

510 879 307

Brama garażowa Kołobrzeg

Idealna brama garażowa musi być nie tylko estetyczna i pasować stylem do budynku. Musi też być trwała i bezpieczna, by spełniać swoją funkcję przez szereg lat. Spośród bram garażowych w Kołobrzegu warunek ten spełniają urządzenia KRISPOL.

Są nie tylko wytrzymałe, ale także bardzo intuicyjne i bezpieczne w obsłudze. Dodatkowo zapewniają wysoki poziom izolacyjności termicznej. Oferujemy szeroki wybór rodzajów bram garażowych rolowanych oraz segmentowych w wielu wersjach kolorystycznych. Dzięki temu łatwo dobierzesz idealny model dla Twojego domu. Rozwiązanie to jest nie tylko nowoczesne i niezawodne, ale także doskonale się prezentuje.

Napędy do bram garażowych Kołobrzeg

Wykorzystujący nowoczesne rozwiązania z zakresu automatyki napęd do bramy garażowej to połączenie wygody użytkowania oraz bezpieczeństwa. W KRISPOL oferujemy urządzenia przeznaczone do stosowania z różnego typu bramami – w tym segmentowanymi i rolowanymi. To niezawodne rozwiązania dla bram garażowych w Kołobrzegu, zapewniające cichą oraz płynną pracę niezależnie od pory roku.

Dzięki specjalistycznym układom regulacji pracy naszych napędów brama może między innymi zamykać się samoczynnie po ustawionym przez użytkownika czasie, a także zatrzymywać się i cofać w przypadku napotkania przeszkody. To sprawia, że napędy KRISPOL są nie tylko wygodne, ale i zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Okna PVC Kołobrzeg

Doskonałej jakości i estetyczne okna PVC w Kołobrzegu – to możliwe dzięki KRISPOL. Oferujemy wykonane z dbałością o najmniejsze detale produkty zapewniające bezpieczeństwo, komfort i trwałość. Nasze okna są odporne na uszkodzenia i szkodliwe czynniki atmosferyczne.

Dostępne w Kołobrzegu okna PVC KRISPOL dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, co umożliwia dopasowanie ich do każdego budynku – zarówno nowo budowanego, jak i takiego, w którym przeprowadzana jest wymiana okien na nowe. Oferujemy modele w jednolitym kolorze, ale także dwukolorowe, dzięki zastosowaniu specjalnych oklein. Dzięki temu zapewniają one nie tylko doskonałą ochronę, ale i zdobią budynek i wnętrze. Z nami łatwo dobierzesz idealne okna dla Twojego domu.

Okna aluminiowe Kołobrzeg

Okna aluminiowe to idealne rozwiązanie w przypadku budynków, których projekt zakłada obecność dużych tafli szkła na fasadzie lub ścianach. Prezentuje się bardzo nowocześnie, dzięki czemu cieszy się coraz większą popularnością wśród inwestorów. W KRISPOL zadbaliśmy o to, by oferować doskonałej jakości okna z aluminium w Kołobrzegu i okolicach. Nasze produkty łączą w sobie doskonały wygląd oraz wysoką wytrzymałość. Chronią wnętrza przed promieniowaniem UV i wahającymi się temperaturami, niezależnie od pory roku.

Dostępne w Kołobrzegu okna aluminiowe KRISPOL to nowoczesne wzornictwo, trwałość i doskonała ochrona na naprawdę długo.

Rolety zewnętrzne Kołobrzeg

Rolety zewnętrzne cieszą cię coraz większą popularnością wśród poszukujących nowoczesnych rozwiązań inwestorów. Wyróżnia je trwałość i niezawodność. Oferowane przez KRISPOL w Kołobrzegu rolety zewnętrzne zapewnią Tobie i Twojej rodzinie nie tylko prywatność, ale i najwyższy poziom bezpieczeństwa. Chronią nie tylko przed włamaniami, ale i niekorzystnymi warunkami pogodowymi, takimi jak wiatr czy silne nasłonecznienie. Dzięki temu ułatwiają regulację temperatury, gwarantując komfort oraz oszczędność energii potrzebnej do działania ogrzewania lub klimatyzacji.

KRISPOL to wysokiej jakości rolety w Kołobrzegu i okolicach, dostępne w różnych wariantach. Znajdziesz u nas modele przeznaczone do zabudowy, a także naokienne i elewacyjne. Zapoznaj się z naszym cennikiem i dobierz najlepsze rozwiązanie dla Twojego domu.

Drzwi zewnętrzne Kołobrzeg

Oferowane przez nasz oddział w Kołobrzegu drzwi zewnętrzne to połączenie doskonałego designu oraz trwałości i wytrzymałości. Dzięki temu możesz dopasować idealny wzór do stylu, w jakim utrzymany jest Twój dom, nie idąc przy tym na żadne kompromisy w kwestii tego, co najważniejsze – bezpieczeństwa.

Zapewniamy nowoczesne i sprzyjające oszczędzaniu energii rozwiązania. Wśród nich znajdują się zarówno modele utrzymane w klasycznym, jak i nowoczesnym stylu.

Bramy przemysłowe Kołobrzeg

Poszukując bram przemysłowych w Kołobrzegu sięgnij do oferty KRISPOL. Dobrze wiemy, jak ważną funkcję pełnią w każdym przedsiębiorstwie. Dlatego zadbaliśmy o to, by nasze produkty były niezawodne, by poprawiać bezpieczeństwo oraz ułatwiać codzienną pracę.

Wśród bram KRISPOL znajdują się modele aluminiowe oraz wykonane ze stali. Dzięki temu oraz różnorodności projektów znajdziesz u nas idealną bramę dla siebie i Twojej firmy, którą dopasujesz do każdego rodzaju wejścia.

Kraty rolowane Kołobrzeg

Asortyment KRISPOL w Kołobrzegu to również wybór krat rolowanych stalowych raz aluminiowych. Przeznaczone do różnego typu lokali, zapewniają skuteczną ochronę przed włamaniami, gwarantując bezpieczeństwo Twojego biznesu.

Oferowane przez nas kraty to mocna bariera, ale także przepuszczalność powietrza i doskonały wygląd. Dzięki temu sprawdzą się w każdej sytuacji, stanowiąc ochronę i wsparcie dla Twojego lokalu każdego dnia.

Zapisz się na nasz newsletter

To najprostszy sposób by być na bieżąco z promocjami.