Giżycko


Wybierz produkty
Wybierz punkt sprzedaży
GAVRA

Giżycko, ul. Obwodowa 6

Partner Handlowy

Telefon

87 428 62 44
STUDIO OKIEN DARDZIŃSKI

Giżycko, ul. Trocka 4

Partner Handlowy

Telefon

884 958 328, 533 923 652, 511 106 748

Bramy garażowe Giżycko

Bramy garażowe dostępne w Giżycku w salonie KRISPOL nie tylko zachowują swoją funkcjonalność przez długie lata, lecz także odznaczają się wysoką estetyką wizualną. W ofercie sklepu w Giżycku znajdują się m.in. stalowe i aluminiowe bramy garażowe rolowane, bezpieczne w użytkowaniu i wyposażone w niezawodne mechanizmy napędowe.

Okna PVC (PCV) Giżycko

Na kupno nowoczesnych i wytrzymałych okien PVC w Giżycku każdy inwestor może zdecydować się w salonie KRISPOL. Ten najpopularniejszy typ okien sprawdza się zarówno w przypadku nowoczesnego, jak i nieco starszego budownictwa. Oferowane przez KRISPOL energooszczędne okna FEN dostępne są w wielu różnych wariantach, co sprawia, że bez problemu znajdziesz opcję, która sprosta wszystkim Twoim wymaganiom.

Drzwi zewnętrzne Giżycko

Drzwi zewnętrzne to element wykończenia domu, od którego w dużej mierze zależy jego całościowa estetyka wizualna, a także bezpieczeństwo domowników oraz wysokość płaconych przez nich rachunków za ogrzewanie. Wszystkie modele SOLANO, czyli linii drzwi zewnętrznych w Giżycku sprzedawanych przez KRISPOL, to drzwi niezwykle wytrzymałe, energooszczędne i wykonane z najwyższą troska o wartości estetyczne.

Zapisz się na nasz newsletter

To najprostszy sposób by być na bieżąco z promocjami.