Białystok


Wybierz produkty
Wybierz punkt sprzedaży
PRESTIGE HOUSE

Białystok, Grabówka, ul. Białostocka 78

Telefon

509 895 179
ŁUKJANIUK – OKNA DRZWI ROLETY

Białystok, ul. Transportowa 2B/lok. 9

Partner Handlowy

Telefon

784 045 736
BRAMSTER

Białystok, ul. Ciołkowskiego 167A

Partner Handlowy

Telefon

85 664 79 79

Telefon

600 016 399, 600 016 499
JANREX

Białystok, ul. Cz. Miłosza 33

Partner Handlowy

Telefon

85 664 84 44
WIESŁAW SOKOŁOWSKI

Białystok, ul. Zwierzyniecka 25A

Partner Handlowy

Telefon

85 741 70 50

E-mail

okna@onet.pl
MIKADO

Białystok, ul. Przędzalniana 31

Partner Handlowy

Telefon

85 664 76 16, 85 664 72 15
CALISTO

Białystok, ul. Upalna 15/5

Partner Handlowy

Telefon

85 661 08 92
SZYMKO S.C.

Białystok, ul. Antoniukowska 54A lok. 6

Partner Handlowy

Telefon

789 008 214

Bramy garażowe Białystok

Jakie są bramy oferowane przez KRISPOL? Wytrzymałe, łatwe w obsłudze i wykonane z największą troską o estetykę wizualną. Niezawodne segmentowe bramy garażowe – w Białymstoku dostępne w salonach KRISPOL – dzięki szerokiemu wyborowi wariantów kolorystycznych z łatwością mogą być dopasowywane do elewacji budynków o różnym charakterze. Pozwalają ponadto zagospodarować znaczną przestrzeń parkingową dla Twojego pojazdu.

Napędy do bram garażowych Białystok

Nowoczesne napędy do bram garażowych serii STARCUS, dostępne w sklepach KRISPOL w Białymstoku, sprawiają, że korzystanie z bramy może stać się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Napędy do bram garażowych producenta KRISPOL odznaczają się doskonałymi parametrami technicznymi, niezawodnością oraz estetyką wykonania.

Okna PVC (PCV) Białystok

Okna PVC dostępne w Białymstoku w punktach KRISPOL to inwestycja na długie lata. Okna FEN oferowane przez producenta odznaczają się wytrzymałością na oddziaływanie niekorzystnych czynników zewnętrznych, wysokim stopniem izolacji cieplnej i akustycznej oraz estetycznym wyglądem. Jeśli zatem chodzi o okna w Białymstoku – cennik KRISPOL pozwoli Ci wybrać rozwiązanie idealne dla Twojego obiektu.

Okna aluminiowe Białystok

Okna aluminiowe dostępne w Białymstoku w salonach KRISPOL to innowacyjne konstrukcje, dzięki którym możliwe staje się zrealizowanie projektów takich jak szklane ściany domów. Odznaczają się one nie tylko niezwykłą wytrzymałością i doskonałymi parametrami technicznymi, lecz także niebagatelną estetyką wykonania.

Rolety zewnętrzne Białystok

Nowoczesne rolety zewnętrzne to rozwiązanie, które chroni okna budynku przed silnymi wiatrami, zapewnia dodatkową izolację termiczną domu oraz wpływa pozytywnie na poczucie bezpieczeństwa domowników. Rolety KRISPOL dostępne w Białymstoku występują w wariantach do zabudowy, elewacyjnych oraz naokiennych. W punkcie handlowym producenta możesz także zdecydować się na montaż niezawodnych rolet antywłamaniowych.

Żaluzje zewnętrzne Białystok

Żaluzje zewnętrzne to nowoczesne rozwiązanie zapewniające dodatkową ochronę oknom, fasadom i witrynom budynku, coraz częściej spotykane także w Polsce. Żaluzje zewnętrzne dostępne w Białymstoku w salonach KRISPOL nie tylko spełniają swoje funkcje osłonowe, ale też wpływają pozytywnie na estetykę obiektu, nadając mu lekki i nowoczesny wygląd.

Drzwi tarasowe Białystok

SOLANO, drzwi tarasowe dostępne w Białymstoku dla wszystkich klientów KRISPOL, pozwalają wypełnić przestrzeń domu światłem dziennym, a jego domownikom odczuwać nieustanną bliskość otoczenia. W salonach marki w Białymstoku możesz zdecydować się na zakup nowoczesnych drzwi tarasowych przesuwnych FEN HST, które zapewniają doskonałą izolację akustyczną budynku, a także komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo wszystkim mieszkańcom domu.

Drzwi zewnętrzne Białystok

Drzwi wejściowe to niezwykle ważny element wykończenia domu. Jego wizytówka. Jeśli chodzi o drzwi zewnętrzne w Białymstoku, w katalogu marki KRISPOL znajdują się modele niezawodne, łatwe w użytkowaniu i zwracające uwagę swoimi walorami estetycznymi.

Bramy przemysłowe Białystok

Dostępne w salonach KRISPOL w Białymstoku bramy przemysłowe usprawnią funkcjonowanie Twojej firmy, bez znaczenia, jaki jest jej profil. Bramy przemysłowe producenta KRISPOL, które znajdziesz w białostockich salonach marki, występują w wariantach dostosowanych do budynków o różnym przeznaczeniu i różnych właściwościach architektonicznych.

Kraty rolowane Białystok

Kraty rolowane, dostępne w salonach KRISPOL w Białymstoku, skutecznie zabezpieczą Twój lokal przed włamaniem. W katalogu producenta w znajdują się kraty rolowane przeznaczone do różnego typu obiektów – m.in. kawiarni, placówek handlowych oraz salonów jubilerskich. Szeroki wybór krat stalowych i aluminiowych pozwoli wybrać Ci model dostosowany do Twoich potrzeb.

Zapisz się na nasz newsletter

To najprostszy sposób by być na bieżąco z promocjami.