# Pressroom

28.02.24

Marka KRISPOL gra z najlepszą ligową siatkówką świata!

Polska Liga Siatkówki i marka KRISPOL – polski producent okien, bram, rolet i drzwi, przedłużyły właśnie współpracę trwającą od 2019 roku. Marka KRISPOL będzie obecna we wszystkich rozgrywkach –  lidze wicemistrzów świata – PlusLidze, TAURON Lidze, TAURON 1. Lidze oraz pucharach.

Marka KRISPOL w ligowym sezonie 2022/2023 będzie widoczna na ligowych boiskach, w digitalu i w ligowych social mediach przy najważniejszych wydarzeniach siatkarskich: w PlusLidze, TAURON Lidze oraz TAURON 1. Lidze, a także przy TAURON Pucharze Polski Kobiet i Mężczyzn czy AL-KO Superpucharach Polski. Pomarańczowy kolor to już stały element w krajobrazie siatkarskim. Warto zwrócić uwagę, że w srebrnej drużynie biało-czerwonych siatkarzy, prowadzonej przez Nikolę Grbicia, jest aż dwunastu graczy z PlusLigi, wspieranej przez markę KRISPOL!

W biznesie oraz w sporcie kluczową rolę odgrywają stałość w rozwoju oraz zdecydowana, długofalowa wizja przyszłości. Kolejny rok współpracy z Polską Ligą Siatkówki doskonale wpisuje się w naszą strategię. Chcemy być firmą proaktywną i zaangażowaną w obszary, które są ważne dla naszych Klientów i Partnerów biznesowych. Sport, a w szczególności siatkówka, niesie za sobą wyjątkowe emocje. To dyscyplina, którą kochają całe rodziny i która łączy pokolenia. Od lat żyjemy tym, co dzieje się w PlusLidze, bo jej wysoka jakość sportowa i marketingowa jest niezaprzeczalna w całej Europie. Nie mogło więc być inaczej – wraz z Polską Ligą Siatkówki dynamicznie wchodzimy w nowy sezon 2022/2023 i czekamy na pierwsze sukcesy.

Karol Krysiński
Prezes Zarządu KRISPOL

Na co dzień marka KRISPOL jest także sponsorem tytularnym od lat wspierającym drużynę siatkarską we Wrześni, rywalizującą na zapleczu PlusLigi.

Bardzo dziękujemy za to, że marka KRISPOL jest z nami już od kilku sezonów i stale nas wspiera. Świetne wyniki naszych drużyn w Lidze Mistrzów, którą Grupa Azoty ZAKSA wygrała dwa razy z rzędu, czy naszej kadry, która trzy razy z rzędu grała w finale mistrzostw świata są możliwe właśnie dzięki wsparciu sponsorów i partnerów, którzy kochają polską siatkówkę. Bardzo dziękujemy za wsparcie i szans na dalszy rozwój naszych lig.

Artur Popko
Prezes Polskiej Ligi Siatkówki

Zapisz się na nasz newsletter

To najprostszy sposób by być na bieżąco z promocjami.