ŁUKASZ PISZCZEK Z NOWYM KONTRAKTEM PIŁKARSKIM!

ŁUKASZ PISZCZEK Z NOWYM KONTRAKTEM PIŁKARSKIM!

lukasz-piszczek-news-thumbDługo zapowiadane informacje stały się faktem: Łukasz Piszczek przedłużył kontrakt z Borussią Dortmund. Nowa umowa Polaka z ośmiokrotnym mistrzem Niemiec obowiązuje do 30 czerwca 2019 roku.

Łukasz Piszczek nie ukrywał radości z powodu nowego kontraktu z klubem – Cieszę się z zaufania, jakim obdarzyła mnie Borussia. Jestem szczerze dumny z tego, że przez co najmniej dwa kolejne sezony będę grał w czarno-żółtej koszulce, przed naszą wspaniałą publicznością – powiedział polski obrońca.

Pochlebnych słów pod adresem reprezentanta Polski nie szczędzili również włodarze drużyny z Dortmundu. – Piszczu jest profesjonalistą i wzorem do naśladowania, zwłaszcza dla wielu naszych młodych zawodników. Odkąd gra w Borussii Dortmund, wypracował sobie pozycję bardzo szanowanego lidera, zarówno sportowo, jak i prywatnie – skomentował dyrektor sportowy BVB, Michael Zorc.

Cieszymy się, że dobra passa Łukasza Piszczka trwa. Ciężka praca, poświęcenie, determinacja i ambicja pozwalają mu sięgać po liczne trofea, co czyni go światowej klasy piłkarzem młodego pokolenia. Sukcesy naszego utalentowanego mistrza gry na obronie utwierdzają nas w przekonaniu, że wybór Łukasza na Ambasadora naszych produktów dla domu był najlepszym z możliwych.

Więcej informacji o naszym Ambasadorze na jego oficjalnej stronie: https://lukasz-piszczek.com/pl/main

Lukasz-piszczek-news-042017