KWIETNIOWE PROMOCJE KRISPOL

Kwietniowe promocje KRISPOL

Przygotowaliśmy dla Państwa dwie wyjątkowe promocje, które będą obowiązywać od 18 kwietnia do 8 maja 2017 roku. Aby skorzystać z oferty zapraszamy do najdogodniejszego salonu lub punktu sprzedaży produktów marki KRISPOL. Poniżej znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące promocji.

Brama VENTE K2 RCS 60 w PRZEDSPRZEDAŻY w cenie niższej nawet o 670 zł*!

Jedną z naszych wiosennych nowości produktowych jest najcieplejsza brama VENTE K2 RCS 60 z efektownymi wąskimi przetłoczeniami i panelami o grubości 60 mm. To produkt, który doskonale nadaje się do domów energooszczędnych oraz projektowanych z myślą o przyszłych oszczędnościach związanych z codzienną eksploatacją budynku. Wąskie przetłoczenia zastosowane na płaszczu bramy stanowią ciekawą i uniwersalną propozycję wzorniczą, którą można zastosować w domach o różnych stylach architektonicznych.

Kolorystykę bramy VENTE K2 RCS 60 można dopasować do wyglądu elewacji oraz pozostałych elementów stolarki KRISPOL dzięki bogatej kolekcji oklein liczącej kilkadziesiąt dekorów oraz ponad 200 kolorów z palety RAL. Nowością w ofercie oklein jest Trawertyn 3, który doskonale oddaje wygląd i urok naturalnego trawertynu oraz dodaje bryle budynku lekkości i śródziemnomorskiego charakteru.

Brama dostępna jest w przedsprzedaży w cenie niżej nawet do 670 zł netto* tylko do 8 maja.

*oszczędność 670 zł netto dotyczy bramy garażowej o wymiarach 5000 mm x 2125 mm w kolorze Antracyt RAL 7016 w stosunku do ceny modelu VENTE RFS 60.

Kup okno z roletą i otrzymaj 30 % rabatu na napęd SOMFY

Tylko do 8 maja przy zakupie okna wraz z roletą, otrzymasz 30% rabatu na automatykę roletową SOMFY.

Roleta wyposażona w automatykę oznacza pełen komfort i szybkość jej używania na co dzień. Wystarczy jeden przycisk by wprawić w ruch roletę i cieszyć się jej zaletami. Automatyka do rolet SOMFY to silne mechanizmy o doskonałych parametrach, które zostały ukryte w estetycznych modelach.

promo-bramy-0417

promo-rolety-0417