KRISPOL ZAPREZENTUJE PRODUKTOWE PREMIERY PODCZAS TARGÓW R+T

targi-rt2018-content-pl

KRISPOL ZAPREZENTUJE PRODUKTOWE PREMIERY PODCZAS TARGÓW R+T

W dniach 27.02.- 03.03. 2018 r. już po raz 51. odbędą się Międzynarodowe Targi Rolet, Bram i Osłon Przeciwsłonecznych R+T w Stuttgarcie. To jedna z najważniejszych branżowych imprez wystawienniczych na świecie. Jej trzyletni cykl wyznacza pojawienie się innowacji technologicznych oraz nowości produktowych.

Obecność na targach w Stuttgarcie, to nie tylko szansa zaprezentowania szerokiemu gronu odwiedzających oferty, ale także doskonała okazja do nawiązania kontaktów biznesowych, które owocują długofalową współpracą.

W tym roku gościom z ponad 100 państw przedstawimy wybrane produkty dla domu z linii HOME i obiektów przemysłowo-użytkowych z linii FIRM.

Wśród prezentowanych produktów znajdą się między innymi:

– brama garażowa z panelami bez przetłoczeń w ultranowoczesnej okleinie Beton 2, która wpisuje się w trend estetyki industrialnej w architekturze,

– brama garażowa z panelami z tłoczeniami szerokimi pasującymi zarówno do domów o klasycznym i nowoczesnym charakterze,

– przemysłowa brama garażowa z sekcjami IP wypełnionymi aluminiową siatką, zapewniające wysoki poziom wentylacji,

– aluminiowe drzwi wejściowe z naświetlami,

– nowości wzornicze, m. in. drzwi garażowe w najnowszej okleinie Dąb popielaty, czy trójwymiarowy Karbon.

Wszystkie propozycje będą prezentowane wraz z bogatą ofertą akcesoriów oraz zabezpieczeń. Podczas imprezy przedstawimy także interesujące nowości wzornicze pozostające w zgodzie z najnowszymi trendami w designie.

Marka KRISPOL jest coraz bardziej rozpoznawalna na rynku niemieckim. To dla nas bardzo ważny punkt na mapie eksportowej. Dzięki nieustannie rozwijanej sieci dystrybucji, z roku na rok odnotowujemy wzrost sprzedaży we wszystkich grupach produktowych. Współpraca z odbiorcami z Niemiec, Austrii i innych krajów europejskich, to ważny element długofalowej strategii firmy.  Wierzymy, że nasza obecność na Targach R+T pozwoli nam zaprezentować wybrane produkty dla domu i biznesu oraz nawiązać obiecujące kontakty handlowe. – mówi Krystian Pilarski, Dyrektor Sprzedaży Eksportowej KRISPOL. – To wyjątkowe wydarzenie branżowe jest nie tylko okazją do prezentacji oferty oraz rozmów, ale stanowi także forum innowacji i barometr światowych trendów w zakresie designu produktów i rozwiązań technologicznych stosowanych przy produkcji bram i technik osłonowych.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska.

Naszych przedstawicieli i ofertę będzie można poznać na stoisku 8D32 w Hali 8.