KRISPOL I SOLID SECURITY – SOLIDNA TAKTYKA NA BEZPIECZNY DOM

KRISPOL I SOLID SECURITY – SOLIDNA TAKTYKA NA BEZPIECZNY DOM

news-PR-safeHOME-02

Mamy przyjemność poinformować, że podjęliśmy współpracę z Solid Security – liderem rynkowym w zakresie ochrony osób i mienia. Celem współpracy jest promocja rozwiązań zabezpieczających inwestycję już w trakcie budowy. W efekcie powstała unikatowa oferta pozwalająca kompleksowo zabezpieczyć dom już na etapie stanu surowego zamkniętego.

– Jako producent kompletu stolarki dla domu stworzyliśmy pakiet rozwiązań safeHOME, w którego skład wchodzą certyfikowane czujniki alarmowe, montowane wewnątrz okien, rolet, drzwi wejściowych oraz bram garażowych. Na zamówienie inwestora czujniki instalowane są już na etapie produkcji, dzięki temu stolarka zachowuje nieskazitelną estetykę. Klient unika ingerencji w produkty, a tym samym groźby utraty gwarancji – tłumaczy Grzegorz Ratajczak, Dyrektor Wykonawczy KRISPOL.

– Dzięki tak przygotowanej stolarce, montaż systemu alarmowego oferowanego przez Solid Security będzie przebiegał sprawnie i pozwoli nam zabezpieczyć dom już na etapie stanu surowego zamkniętego. W taki sposób stworzymy wspólnie pierwszą linię obrony, w której system alarmowy zareaguje już przy próbie sforsowania punktów wejścia do domu. Syrena alarmowa skutecznie zniechęci potencjalnych włamywaczy lub wandali – podsumowuje Robert Kacperski, Prezes Zarządu Solid Group.

Dla pełnej synergii działań zapewniających poczucie bezpieczeństwa i gwarancję spokoju nawiązaliśmy współpracę z polskim liderem rynku ochrony mienia i osób firmą Solid Security. Efektem współpracy jest atrakcyjna oferta dla klientów detalicznych. Przy zakupie produktów marki KRISPOL klienci otrzymają rabat w wysokości 500 zł na zakup pakietu safeHOME oraz voucher o wartości 500 zł na zakup systemu alarmowego Solid Security. Razem to 1000 złotych oszczędności i ważny krok w kierunku zabezpieczenia rodziny i inwestycji.

Oferta będzie dostępna od połowy października, wyłącznie w sieci salonów KRISPOL. Szczegóły oferty można znaleźć tutaj.