krispol home manager

ico4Zawsze bezpieczne połączenie

System KRISPOL HOME MANAGER składa się ze sterownika KRISPOL GATE oraz aplikacji na telefony komórkowe. Sterownik wykorzystuje technologię Bluetooth Smart, tworząc niezależną, bezpieczną sieć w otoczeniu domu. Wszystkie połączenia pomiędzy bramą a telefonem są szyfrowane. Aktywacja urządzeń nie wymaga połączenia z siecią WiFi, ani podłączenia do serwerów lub central sterujących. Poza kwestiami bezpieczeństwa, to rozwiązanie korzystne w przypadku bram w garażach wolnostojących, do których nie zawsze dociera zasięg domowej sieci WiFi.

ico5Inteligencja tkwi w szczegółach

Bramy automatyczne KRISPOL można szybko i łatwo przystosować do sterowania smartfonem. Wystarczy zamontować sterownik KRISPOL GATE bezpośrednio do napędu bramy oraz pobrać aplikację komórkową, która w prosty i automatyczny sposób wykryje bramę garażową oraz umożliwi jej otwieranie i zamykanie.

ico6Równoczesny dostęp wielu użytkowników

Bramy garażowe KRISPOL mogą być sterowane z wielu urządzeń mobilnych, przez wielu użytkowników w tym samym czasie. To wygodne rozwiązanie dla garaży dwustanowiskowych lub osiedlowych parkingów. Istnieje łatwa możliwość ustawienia dostępu do bramy lub bram dla większej grupy użytkowników za pomocą wiadomości e-mail lub SMS. Udostępniając urządzenie innemu użytkownikowi można wybrać jaki poziom obsługi będzie miał udostępniony (Administrator, Rodzina, Gość).

apka-01 (1)
apka-02 (1)
apka-03 (1)

Funkcje aplikacji KRISPOL Home Manager

 

Zdalna kontrola
Zapewnia łatwy dostęp do bram znajdujących się w zasięgu (nawet do 200m) pozostawiając możliwość kontroli tradycyjnymi pilotami.

Bezpieczne połączenie
Aplikacja wykorzystuje technologię Bluetooth Smart tworząc niezależną, bezpieczną sieć w Twoim domu. Wszystkie połączenia są szyfrowane, a aktywacja urządzeń nie wymaga połączenia z siecią WiFi.

Współpraca z KRISPOL Gate
Zapewnia bezpośrednią, szybką komunikację pomiędzy urządzeniem mobilnych, a napędem bramy garażowej. Nie wymaga podłączenia do serwerów lub central sterujących.

Równoczesny dostęp wielu użytkowników
Bramy garażowe mogą być sterowane z wielu urządzeń mobilnych przez wielu użytkowników w tym samym czasie.

Aktualizacja w technologii over-the-air
Aktualizacja oprogramowania prosto z telefonu czy tabletu.

Szybki czas reakcji
Brak opóźnień podczas sterowania bramą garażową oraz możliwość płynnego zarządzania dostępem do wielu bram garażowych

Tryb prywatny i publiczny
Możliwość ustawienia dostępu do bramy lub bram dla większej grupy użytkowników za pomocą wiadomości email lub sms.

Pobierz aplikację

 

apple_store         google_play

khm_1