Inspirujące nowości KRISPOL na targach R+T 2015

Inspirujące nowości KRISPOL na targach R+T 2015

Międzynarodowe Targi Rolet, Bram i Osłon Przeciwsłonecznych R+T obchodzą w tym roku swoje 50-te urodziny. Niezwykła, jubileuszowa edycja imprezy odbędzie się w dniach 24 – 28 lutego 2015 w Stuttgarcie. Wśród wystawców z całego świata pojawi się firma KRISPOL, która zaprezentuje inspirujące nowości produktowe dla domu i przemysłu.

 

W ciągu ostatnich pięciu dekad globalne spotkania branżowe w Stuttgarcie zdobyły wyjątkową pozycję. Są one zawsze miejscem pełnym inspiracji i ważnych premier technologicznych czołowych europejskich producentów. Ich trzyletni cykl wyznacza terminy wprowadzania nowości produktowych i innowacji.

zaproszenie-targi-plPo raz kolejny zaprezentujemy najnowszą ofertę gościom z Niemiec, Francji, Szwajcarii, Austrii, Włoch, Holandii i ponad 100 innych krajów. Przedstawimy zarówno produkty z linii HOME, przeznaczone do budownictwa mieszkaniowego, jak i FIRM – przeznaczone do obiektów przemysłowych. Będą to między innymi:
• najcieplejsza brama garażowa KRISPOL o grubości 60 mm,
• brama rolowana z „tatuażem”, czyli perforacją wg indywidualnego wzoru,
• przemysłowa brama przeszklona w wersji Design.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu w oferowaniu bogatej kolorystyki produktów, zaprezentujemy także autorską kolekcję oklein 2015. Umieściliśmy w niej wiele eleganckich odcieni antracytowych, metalicznych i nowoczesne wzory drewnopodobne. Pozwalają one na modne i gustowne wykończenie bram segmentowych i produktów linii HOME.

Nowości, które pokażemy, zapewniają użytkownikom komfort sprawdzonych, nowoczesnych technologii, zostawiając jednocześnie przestrzeń do realizacji własnych, indywidualnych pomysłów. Eleganckie, designerskie wzory bram garażowych, indywidualny układ przeszkleń bramy segmentowej czy personalizowana perforacja bramy rolowanej – to tylko niektóre z możliwości, jakie oferujemy naszym Klientom. – mówi Anna Michalak-Siezieniewska, PR Manager KRISPOL. – Targi R+T to doskonała okazja do nawiązania nowych, obiecujących kontaktów handlowych. Z niecierpliwością czekamy na możliwość spotkania z obecnymi i potencjalnymi klientami z wielu ważnych dla nas rynków. Współpraca z odbiorcami z Niemiec, Austrii, Francji, Szwecji i innych krajów Europy jest coraz ważniejszym elementem naszej strategii.

Serdecznie zapraszamy! Spotkajmy się podczas targów R+T!
Naszych przedstawicieli i ofertę będzie można poznać na stoisku 6B82 w hali 6.