EUROSYSTEM dołącza do Centrów Kompetencyjnych KRISPOL

1170px
EUROSYSTEM DOŁĄCZA DO CENTRÓW KOMPETENCYJNYCH KRISPOL (2)

Do sieci centrów kompetencyjnych z rozwiązaniami przemysłowymi KRISPOL dołączyła poznańska firma EUROSYSTEM. Przedsiębiorstwo od ponad dwudziestu lat buduje silną pozycję na rynku budowlanym. Z fachowej pomocy i doświadczenia specjalistów będą mogą skorzystać również inwestorzy poszukujący rozwiązań dla biznesu.

W 2018 roku firma KRISPOL uruchomiła dwa duże projekty biznesowe – pierwszy dotyczył innowacyjnych salonów stolarki otworowej KRISHOME, drugi zakłada rozwiązania dedykowane dla klienta biznesowego. Z założenia centra kompetencyjne są miejscami, w których inwestor biznesowy zrealizuje całe przedsięwzięcie.

Jednym z 14 centrów kompetencyjnych KRISPOL jest pochodząca z Poznania firma EUROSYSTEM. Wymagający klient biznesowy może tu liczyć na oferty dopasowane do wymagań projektu swojej inwestycji.

Każda koncepcja wymaga indywidualnego podejścia. Nie zdarza nam się nigdy realizować tego samego projektu po raz drugi, ale jesteśmy dumni z tego, że klienci do nas wracają. W naszym portfolio są  takie firmy jak Eurocash, Lisner czy Kompania Piwowarska mówi Renata Szczepańska z firmy EUROSYSTEM.

Każde zamówienie to indywidualnie rozpatrywany przez specjalistów projekt, który finalnie ma bezawaryjnie służyć na lata.

Kiedy otrzymujemy zlecenie od Klienta, w pierwszej kolejności badamy potrzeby. Wysyłamy fachowców na miejsce inwestycji, aby dobrze zdiagnozować sytuację, dobrać produkty, które będą funkcjonalne w użytkowaniu. Następnie przygotowujemy kompletną ofertę, wskazując zalecenia naszych fachowców dotyczące nie tylko samej bramy przemysłowej, ale też odpowiedniej automatyki czy zabezpieczeń, tak ważnych dla sprawnego użytkowania na co dzień.dodaje Szczepańska.

EUROSYSTEM DOŁĄCZA DO CENTRÓW KOMPETENCYJNYCH KRISPOL (1)
EUROSYSTEM DOŁĄCZA DO CENTRÓW KOMPETENCYJNYCH KRISPOL (3)

EUROSYSTEM oferuje bogatą ofertę bram segmentowych,  bram i krat rolowanych, a także dopasowanych do inwestycji drzwi. Te produkty znajdują zastosowanie w magazynach, halach produkcyjnych, centralach logistycznych, rozwiązaniach dla rolnictwa, a także jednostkach szybkiego reagowania czy salonach sprzedaży. Dodatkowo w swojej ofercie posiada również pełną ofertę automatyki, kurtyny świetlne, zabezpieczenia bram, sygnalizacje świetlne.  Wszystko po to, by klient otrzymał produkt, który w stu procentach odpowiada jego potrzebom.

Stworzenie bezpiecznych i komfortowych warunków dla biznesu jest bardzo ważne, bez względu czy zlecenie dotyczy małego warsztatu, wielkopowierzchniowej hali czy magazynu. EUROSYSTEM oprócz bogatego wachlarza produktów świadczy również całodobowy serwis, a także usługi gwarancyjne i pogwarancyjne.

Zależy nam, żeby Klient miał świadomość, że w naszym centrum kompetencyjnym nie kupuje tylko bramy. Nasz rozbudowany system serwisowy pozwala na szybkie reagowanie w sytuacjach kryzysowych, które choć rzadkie, zdarzają się na halach produkcyjnych czy magazynach, gdzie bramy są intensywnie eksploatowane każdego dnia. Na ten moment standardowe usterki  jesteśmy w stanie zlikwidować w ciągu godziny lub dwóch od uzyskania zgłoszenia. Szybki czas reakcji to nasza przewaga konkurencyjna, którą doceniają inwestorzy.mówi Renata Szczepańska.

Firma KRISPOL, która już od prawie trzydziestu lat produkuje bramy i kraty przemysłowe, jest zadowolona z efektywnej współpracy z EUROSYSTEM.

Cieszy nas, że do naszej sieci centrów kompetencyjnych dołączyły firmy, których solidność i kompleksowa obsługa klienta odpowiada wartościom reprezentowanym przez KRISPOL. EUROSYSTEM to dystrybutor, którego możemy zarekomendować najbardziej wymagającym przedsiębiorcom i projektom.mówi Radosław Gibki, Dyrektor Sprzedaży Krajowej firmy KRISPOL.