DZIEŃ DZIECKA

DZIEŃ DZIECKA

Z okazji Dnia Dziecka przygotowaliśmy wyjątkową niespodziankę dla wszystkich dzieci pracowników – spotkanie z Łukaszem Piszczkiem – jednym z najlepszych prawych obrońców na świecie, na co dzień grającym w barwach Borussi Dortmund. Piłkarz jest także filarem obrony Reprezentacji Polski. W spotkaniu towarzyszył mu Artur Wichniarek były piłkarz znany jako „Król Artur AW 18”.

krispol-dzien-dziecka-6

Wydarzenie odbyło się w nowo otwartej hali sportowej przy Zespole Szkół nr 1 we Wrześni, która została po brzegi wypełniona najmłodszymi miłośnikami futbolu. Piłkarz, który od roku jest Ambasadorem naszej marki, mówił o przebiegu swojej kariery sportowej, a także odpowiadał na pytania zadawane przez dzieci. Obaj piłkarze zaproponowali dzieciom rozegranie meczu towarzyskiego. Zawodników wyłoniono w drodze losowania i tak powstały dwie drużyny: jedna prowadzona przez Łukasza Piszczka, a druga przez Artura Wichniarka. Spotkanie było emocjonujące już od pierwszego gwizdka. Dla dzieci była to niepowtarzalna okazja, aby zagrać u boku zawodowych piłkarzy.

krispol-dzien-dziecka-7

Na koniec dwugodzinnego spotkania Łukasz Piszczek rozdawał dzieciom autografy wraz z dedykacjami na specjalnie przygotowanych na tę okazję kartach i plakatach z jego wizerunkiem.

Szczególne podziękowania za możliwość skorzystania z nowej sali należą się Burmistrzowi Miasta i Gminy Września – Panu Tomaszowi Kałużnemu oraz Dyrekcji Zespołu Szkół nr 1 we Wrześni.

krispol-dzien-dziecka-5

krispol-dzien-dziecka-2

krispol-dzien-dziecka-4

krispol-dzien-dziecka-3

krispol-dzien-dziecka-1