# Bramy

09.06.23

Dlaczego warto postawić na komplet stolarki KRISPOL?

Wybór stolarki otworowej nie powinien być dokonywany w pośpiechu. Przed podjęciem decyzji warto rozważyć kilka wariantów, by wybrać ten, który będzie najlepszą odpowiedzią na Twoje potrzeby. Szereg funkcjonalnych rozwiązań, spełniających wymagania nowoczesnego budownictwa, znajdziesz w ofercie marki KRISPOL.

Stolarka otworowa – dlaczego trzeba dobrze wybrać?

Wybór stolarki otworowej ma ogromny wpływ na późniejsze użytkowanie całego budynku. Zarówno okna, jak i drzwi powinny przede wszystkim zapobiegać utratom energii cieplnej, chronić przed hałasem z zewnątrz, a także zabezpieczać dom przed włamywaczami. Ale to nie wszystko – gdy dobierasz okna, zależy Ci z pewnością na tym, by zapewniły one jak największy dostęp do światła dziennego. W tym przypadku istotne jest nie tylko rozmieszczenie okien, ale również rodzaj szyb. Warto wziąć tu pod uwagę szybę z powłoką ECLAZ, która zapewnia aż do 5% więcej światła w pomieszczeniach. Jest też bardziej energooszczędna – pozwala bowiem uzyskać ponad 10% więcej ciepła z energii słonecznej – co przekłada się na realne oszczędności.

Wybierając stolarkę otworową, najlepiej zdecydować się na kompleksowe rozwiązanie oferowane przez jednego producenta. Jakie niesie to ze sobą korzyści? Do najważniejszych zalet zalicza się możliwość uzyskania fachowego doradztwa na każdym etapie realizacji zamówienia, jednolitą opiekę gwarancyjną i serwisową, jak również zachowanie spójności kolorystycznej wszystkich elementów. Nie mniejsze znaczenie będzie miał też montaż realizowany w jednym terminie, co bez wątpienia ułatwi i skróci proces budowy czy remontu.

Stolarka okienna KRISPOL – legendarna jakość

W ofercie marki KRISPOL znajdziesz między innymi szeroki wybór stolarki okiennej. Okna PVC KRISPOL spełniają wszelkie, nawet najbardziej rygorystyczne normy nowoczesnego budownictwa, dlatego doskonale sprawdzą się również w domach energooszczędnych i pasywnych. Za sprawą odpowiedniej głębokości profili oraz grubości pakietów szybowych, zapewniają bardzo dobrą izolację termiczną i akustyczną, a dzięki bogatej gamie dostępnych kolorów świetnie wpasują się w stylistykę każdego domu.

Wyposażeniem każdego domu, o którym nie należy zapominać, są również rolety. Dzięki właściwościom izolacyjnym pozwalają zaoszczędzić na ogrzewaniu, zwiększają też bezpieczeństwo mieszkańców, a przy tym zapewniają domownikom większą prywatność – jest to istotne zwłaszcza w przypadku pomieszczeń ulokowanych na parterze. Z oferty Krispol możemy wybrać rolety do zabudowy, rolety do zabudowy z rewizją PVC, rolety naokienne oraz rolety elewacyjne.

Drzwi zewnętrzne KRISPOL – propozycja dla Ciebie

Gdy wybierzesz już idealne okna, przyjdzie pora na dobór drzwi zewnętrznych. Będą one stanowić wizytówkę Twojego domu, więc ich wygląd ma z pewnością duże znaczenie. Powinieneś jednak pamiętać, że co najmniej tak samo istotna, jak wykończenie stolarki drzwiowej, jest jej konstrukcja, która musi wyróżniać się najwyższymi parametrami izolacyjnymi.

Drzwi wejściowe KRISPOL posiadają między innymi dodatkowe wkłady termiczne wewnątrz profili, przekładki bimetaliczne w profilach czy termiczne przekładki poliamidowe w progu, co pozwala na uzyskanie najlepszych parametrów cieplnych. Ponadto, kupując drzwi KRISPOL, możesz idealnie dopasować ich kolor i wzór do okien, dzięki czemu całość będzie prezentowała się niezwykle spójnie i harmonijnie.

Bramy KRISPOL – rozwiązania dla każdego

Ważnym elementem procesu zakupu stolarki otworowej będzie dobór bramy garażowej. Jest to szczególnie istotne, gdy garaż jest wbudowany w bryłę budynku, co ze względu na komfort użytkowania jest obecnie często stosowanym rozwiązaniem. Nie musi to jednak niekorzystnie wpływać na parametry cieplne domu. W ofercie bram garażowych KRISPOL znajdziesz między innymi ciepłe bramy segmentowe wypełnione pianką poliuretanową. W połączeniu z podwójnym uszczelnieniem dolnego panelu, brama będzie stanowić doskonałą izolację i nie będzie źródłem straty energii.

SafeHOME – co to takiego?

Wybierając stolarkę otworową marki KRISPOL, możesz jednocześnie w pełni zadbać o ochronę domu i to już na etapie budowy. W jaki sposób? Decydując się na pakiet safeHOME  – nowoczesne, a przy tym dyskretne rozwiązanie, które znacząco podniesie poczucie bezpieczeństwa wszystkich domowników. SafeHOME to pakiet certyfikowanych czujników, które są montowane w oknach, roletach, drzwiach czy bramach KRISPOL w taki sposób, by były całkowicie niewidoczne. Czujniki są gotowe do działania od razu po montażu i podpięciu do dowolnego systemu alarmowego (rekomendujemy system Solid).

Każda osoba, która buduje dom, zdaje sobie sprawę z tego, jak ogromne znaczenie ma wybór dobrej stolarki otworowej. Jeśli preferujesz kompleksowe rozwiązania, postaw na komplet stolarki KRISPOL, cechujący się nie tylko estetycznym wykonaniem, ale przede wszystkim funkcjonalnością i wytrzymałością. A dzięki fachowemu doradztwu bezstresowo przejdziesz przez cały proces zakupu, zyskując gwarancję spokoju.

Zapisz się na nasz newsletter

To najprostszy sposób by być na bieżąco z promocjami.