DIAMENT STOLARKI DLA NASZEJ NAJCIEPLEJSZEJ BRAMY

DIAMENT STOLARKI DLA NASZEJ NAJCIEPLEJSZEJ BRAMY

Z przyjemnością informujemy o kolejnej nagrodzie dla produktów dla domu marki KRISPOL

Nasza najcieplejsza brama – VENTE RFS 60 – otrzymała tytuł Diamentu Stolarki, zdobywając I miejsce w swojej kategorii.

Celem konkursu wzorniczego Diamenty Stolarki było docenienie ciekawego i nowatorskiego designu w branży i wyróżnienie najlepszych pod tym względem producentów. Miło nam jest znaleźć się w ich gronie.

Przedstawiamy bliżej naszą laureatkę.

Brama garażowa VENTE RFS 60

Brama VENTE RFS 60 to kompleksowe rozwiązanie, w którym wszystkie elementy pracują na rzecz jak najlepszej izolacji. Najcieplejsza brama garażowa KRISPOL została stworzona z myślą o domach pasywnych i energooszczędnych. Wyjątkowo wysoki poziom izolacji zapewniają ocieplone panele, o grubości zwiększonej do 60 mm – na całej wysokości, wzmocniony system uszczelnień, a także dopracowana w każdym detalu konstrukcja. Ta wyjątkowo ciepła brama posiada dodatkowo podwójne uszczelnienie dolnego panela, uszczelnienia międzysekcyjne, uszczelkę nadprożową oraz dwuwargową uszczelkę boczną. Kształt łuku górnego został tak zaprojektowany, by optymalnie dociskać górny panel bramy do nadproża. Wszystko to umożliwia osiągnięcie współczynnika U=0,9 [W/m2K].

diament-stolarki-2016-v3 (1)

 

Estetyka

Bramy VENTE RFS 60 są zbudowane z paneli bez przetłoczeń, o gładkiej powierzchni. Są dostępne w ponad 200 kolorach RAL oraz kilkudziesięciu okleinach z autorskiej kolekcji KRISPOL. Obejmuje ona wiele eleganckich wzorów, w tym propozycje na wyłączność, np. Karbon, Sosna antyczna. Tak szeroka oferta umożliwia doskonałe dopasowanie bramy do elewacji i innych elementów stolarki.

Bezpieczeństwo

Brama zbudowana jest z paneli o specjalnym, bezpiecznym kształcie (finger protect). W każdej bramie montujemy zabezpieczenie przed opadnięciem bramy w przypadku zerwania sprężyny. Napędy posiadają w standardzie wyłącznik przeciążeniowy, który unosi bramę o ok. 10 cm, gdy ta napotka na opór. Bramę automatyczną można także wyposażyć w fotokomórki, które uniemożliwiają zamknięcie, jeśli w świetle bramy znajdzie się przeszkoda. Rolki jezdne montowane we wszystkich bramach dodatkowo można wyposażyć w osłony chroniące palce.

Wygodna obsługa

Komfort użytkowania zapewnia między innymi najlepsza automatyka. Gwarantuje łatwą i bezproblemową obsługę, a także umożliwia wpięcie bramy w dowolny system „domu inteligentnego” i instalacje alarmowe.

 

diament