Budujemy dla pokoleń – KRISPOL partnerem nowej kampanii społecznej POiD

POID

W ostatnim czasie świadomość ekologiczna Polaków wzrosła. Z badań Ministerstwa Klimatu i Środowiska wynika bowiem, że dla 94% rodaków zmiany klimatu to ważny problem. Co istotne, aż 73% badanych dba o środowisko w trosce o przyszłe pokolenia.

Wraz z początkiem października 2021 roku Związek POiD ruszył z nową kampanią społeczną DOBRY MONTAŻ – BUDUJESZ i DLA POKOLEŃ. Do inicjatywy przyłączył się również KRISPOL, ponieważ akcja kładzie duży nacisk na edukację proekologiczną inwestorów, która zajmuje szczególne miejsce w ekostrategii firmy.

Kampania ma inspirować do wyboru energooszczędnych rozwiązań i technik montażowych przy budowie i termomodernizacji domu, które docenią przyszłe pokolenia. Kampania DOBRY MONTAŻ – BUDUJESZ DLA POKOLEŃ będzie prowadzona wielotorowo i potrwa do końca sierpnia 2022 roku. Dzięki niej konsumenci poznają zalety rozwiązań wykorzystujących energooszczędne technologie.

Przekonają się również o korzyściach dla budżetu domowego i własnego komfortu, które płyną z dobrego, profesjonalnego montażu stolarki budowlanej. Ponadto zyskają wiedzę o możliwościach dofinansowania inwestycji termomodernizacji domu z programów rządowych, np. Programu Czyste Powietrze. Aby przekazać inwestorom maksimum wiedzy zaplanowano szereg różnorodnych aktywności.

Osią działań kampanii jest strona dobrymontaz.com z galerią rekomendowanych produktów, blogiem pełnym wiedzy, inspiracji i praktycznych porad ekspertów, wyszukiwarką rekomendowanych punktów sprzedaży i montażu produktów stolarki budowlanej, a także mapą punktów zbiórki zużytej stolarki. W ramach akcji realizowane będą również materiały wideo w przystępny sposób obrazujące odbiorcom m.in. korzyści płynące z wykorzystania rozwiązań z recyklingu. Zaplanowano również komunikację na popularnych kanałach social media. Dla uczniów i nauczycieli szkół branżowych przygotowano natomiast kontynuację cykl spotkań on-line w ramach grupy na Facebooku „Porozmawiajmy o dobrym montażu”. Oczywiście nie zabraknie szkolenia przeprowadzonego przez Akademię KRISPOL.