3. miejsce i brązowy medal dla APP Krispol Września!

We wtorek 16 kwietnia br. we Wrześni, odbył się ważny mecz o brązowy medal 1. Ligi siatkówki mężczyzn. Drużyna APP KRISPOL stoczyła pięciosetowy bój z Lechią Tomaszów Mazowiecki, wygrywając 3:2 (25:14, 21:25, 32:30, 20:25, 15:10).

Spotkanie we Wrześni zostało rozegrane w wielkim stylu. Po pierwszym secie na prowadzenie wysunęli się Gospodarze. Rywale również nie oddali się bez walki, wygrywając kolejnego drugiego seta.

Trzeci set po długiej wymianie piłek, ostatecznie przy stanie 32:30 wygrał zespół z Wrześni.

Kolejna czwarta odsłona meczu, po bardzo dobrej grze obu drużyn, należała do KS Lechii Tomaszów Mazowiecki (20:25).

W decydującym piątym secie, początkowo wyrównanym, po wymianie punkt za punkt do stanu 6:6, APP Krispol udało się wypracować dwupunktową przewagę. Dalej już było tylko lepiej, podopieczni naszego trenera Mariana Kardasa okazali się lepsi i powiększyli swoją przewagę do stanu 12:9. Przeciwnicy nie byli już w stanie odrobić strat i definitywnie przegrali seta 9:15. Tym samym to właśnie na szyjach siatkarzy z Wrześni zawisły brązowe medale 1. Ligi Mężczyzn, w efekcie po wyrównanej rywalizacji do trzech zwycięstw, nasza drużyna zgarnęła komplet trzech wygranych.

Serdecznie gratulujemy siatkarzom APP Krispol Września zakończenia rozgrywek 1. Ligi w sezonie 2018/19 z tak wysokim wynikiem.