Brand Hero ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej “Dobry Montaż”

Z tej strony Ed Montersky. W skrócie – Edmont. Zostałem brand hero ogólnopolskiej kampanii Dobry Montaż, w której bierze udział również firma KRISPOL, zatem postanowiłem odwiedzić także tę stronę internetową.

Napiszę kilka słów o sobie i wspólnej misji, w której bierze udział również firma KRISPOL:

 Jestem nowoczesnym fachowcem, monterem stolarki budowlanej, czyli wyrobów, z których na co dzień korzystacie w swoich domach: okien, drzwi, bram garażowych, osłon okiennych i towarzyszących im rozwiązań. Nie chcę wyjść na narcyza, ale utożsamiam najlepsze cechy dobrego montera stolarki budowlanej. Korzystam z nowoczesnych narzędzi i zaawansowanych technik montażowych, ciągle zdobywam nową wiedzę i służę fachową poradą. Wykonując swoje zadania dbam o dobre relacje z inwestorami, punktualność, schludny wygląd oraz czystość miejsca pracy. Jestem też specjalistą od technologii przyszłości.

Dbam o dobry montaż produktów oraz daję wsparcie inwestorom, którzy budują lub remontują dom i wybierają przy tym wyroby stolarki budowlanej. Doradzam najlepsze rozwiązania, tłumaczę dlaczego dobry montaż jest ważny i przedstawiam płynące z niego korzyści: komfort, ciepło, ciszę, trwałość, energooszczędność, bezpieczeństwo oraz estetykę – zgodnie z hasłem: „Dobry montaż jest tak samo ważny jak dobry produkt”.

Jakość montażu stolarki budowlanej jest ważna, bo wpływa na Wasz codzienny komfort, a dobrze zainstalowany produkt bezproblemowo służy przez wiele lat. Tymczasem, w Polsce ponad połowa badanych inwestorów indywidualnych spotkała się z niefachowym montażem stolarki budowlanej – jakość prac montażowych wymaga więc poprawy! Brakuje również dobrze przygotowanych fachowców, którzy zadbają o profesjonalny montaż. W ramach kampanii „DOBRY MONTAŻ” chcemy to zmienić! Nasze działania nakierowane są na poprawę jakości montażu stolarki budowlanej w Polsce.

Edmonta będzie można spotkać w social mediach, kampanii prasowej, a także materiałach promujących kampanię Dobry Montaż.

Salony stolarki KRISHOME  zapewniają profesjonalny montaż wykonany przez certyfikowanych fachowców.