Akademia Eksperta z programem NA ŻYWO

W ubiegłym roku Akademia Eksperta KRISPOL przeszkoliła blisko 600 specjalistów z branży. W listopadzie na fanpage’u KRISPOL na portalu społecznościowym Facebook, pojawił się pierwszy program na żywo. Do studia – Marcin Garbaciak – Manager ds. szkoleń zaprasza specjalistów z branży.

W pierwszym odcinku wystąpił Radosław Gibki — Dyrektor Sprzedaży Krajowej KRISPOL. Opowiedział o kryteriach, którymi powinni się kierować inwestorzy planujący zakup okien.

Przed świętami Bożego Narodzenia w studiu pojawiła się Danuta Baprawska — PR Manager Stowarzyszenia Dom Bezpieczny, instruując widzów, jak zabezpieczyć inwestycję przed potencjalnymi włamywaczami.

Nowy Rok otworzył program z tematyką dotyczącą szczelnego montażu okien. Robert Szymfeld — szkoleniowiec, wytłumaczył jak powinien wyglądać szczelny (potocznie zwany ciepłym) montaż okna.

Akademia zapowiada, że w planach są kolejne, ciekawe z perspektywy inwestorów, odcinki. Aby otrzymywać powiadomienia o nowych programach, należy dołączyć do wydarzenia na Facebooku. Na Youtubie producenta są również dostępne archiwalne materiały. DOŁĄCZ