PRZYGOTUJ SIĘ NA MUNDIAL E1

przygotuj-sie-na-mundial-rtap-1-content

Gwarancja spokoju podczas Mundialu?

W budowie domu, tak jak na boisku liczą się pewne podania, zaufani partnerzy, solidna obrona i przemyślana taktyka. W najnowszej promocji KRISPOL stawiamy na przygotowania, które zagwarantują spokój podczas Mundialu. 4 etapowy plan treningowy to nasza taktyka na ciepły dom i bezstresową budowę. Już teraz pomyśl o odpowiednich produktach, aby mieć spokojną głowę podczas Mundialu.

I etap treningowy – Szybki i celny strzał promocyjny do bramki

Tylko przez tydzień (16.04 – 22.04.2018) dajemy Ci aż 25% rabatu na zakup dowolnej segmentowej bramy garażowej KRISPOL. Już dziś odwiedź salon KRISHOME lub punkt sprzedaży produktów KRISPOL i ustrzel rabat!

DO KOŃCA PROMOCJI
DNI
:
GODZINY
:
MINUTY
:
SEKUNDY

 

Promocja obowiązuje od 16.04.2018 do 22.04.2018.

CTA_button

Dlaczego warto zainwestować w bramy VENTE marki KRISPOL?

  1. Nasze bramy produkujemy w uniwersalnych wzorach. Pasują do domów o rozmaitych stylach i posiadają bardzo atrakcyjny stosunek ceny do wysokiej jakości.
  2. Solidna konstrukcja to nasz najważniejszy atut. Precyzyjne wykonanie bramy i zastosowane wysokiej klasy podzespoły to gwarancja spokoju i wieloletniego użytkowania. W mechanizmach bram stosujemy rozwiązania, które je wzmacniają, ułatwiają montaż i dopasowanie do przestrzeni garażu.
  3. Skuteczna izolacja – każda brama Vente posiada uszczelnienie na całym obwodzie i uszczelnienie międzysekcyjne.
  4. Bezpieczeństwo przede wszystkim. Każda brama wyposażona jest w funkcję Finger Protection i zabezpieczenie na wypadek pęknięcia sprężyny.
  5. Wysoka estetyka produktu – do wykończenia stosujemy aluminiowe okucia dolne i górne w kolorze czarnym oraz malujemy wewnętrzne okucia boczne bramy na kolor dopasowany do paneli.

Galeria inspiracji

Zobacz realizację inwestycji z bramami garażowymi KRISPOL