baner-HATTRICK-maj-2017-2

STRZEL PROMOCYJNEGO HATTRICKA I ZYSKAJ POTRÓJNIE!

Wyobraź sobie ultraciepłą bramę z panelem o grubości 60 mm, napędzaną komfortową oraz wytrzymałą automatyką STARCUS i sterowaną smartfonem dzięki nowoczesnemu systemowi KRISPOL HOME MANAGER. To wszystko jest dostępne dla Ciebie w atrakcyjnej cenie bez VAT tylko do 30 czerwca lub do wyczerpania zapasów.

Ciepła, cieplejsza, najcieplejsza

Segmentowa brama garażowa z oferty KRISPOL z panelem o grubości 60 mm została stworzona dla domów energooszczędnych i tych budowanych z myślą o przyszłych oszczędnościach związanych z codzienną eksploatacją. Podwójne uszczelnienie dolnego panela z podłożem, podwójne uszczelnienia międzysekcyjne oraz dwuwargowa uszczelka obwodowa, to elementy konstrukcji, które pracują na rzecz jak najlepszej izolacji termicznej. Szeroka gama oklein i kolorów z palety RAL pozwala dopasować bramę do domów o różnych stylach architektonicznych oraz do pozostałych elementów stolarki KRISPOL.

Komfort na pilota

Brama napędzana nowoczesną i komfortową automatyką STARCUS, to gwarancja oszczędności czasu na co dzień. W estetycznych obudowach ukryliśmy wytrzymałe mechanizmy o doskonałych parametrach technicznych:
– wbudowany odbiornik radiowy
– podświetlenie LED
– funkcja automatycznego zamknięcia
– możliwość podłączenia fotokomórek
– blokada przypadkowego otwarcia bramy
– płynna regulacja siły nacisku
– ergonomiczne piloty w nowoczesnym designie.

Brama w zasięgu smartfona

System KRISPOL HOME MANAGER to wygoda sterowania bramą wjazdową i garażową za pośrednictwem smartfona. Aplikacja wykorzystuje technologię Bluetooth Smart tworząc niezależną, bezpieczną sieć w otoczeniu domu. Daje równoczesny dostęp wielu użytkownikom w tym samym czasie. KRISPOL HOME MANAGER, to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którym zdarza się gubić pilota oraz dla tych, którzy nie rozstają się ze swoim smartfonem.

 

Promocja obowiązuje do 30.06.2017 lub do wyczerpania zapasów.

CTA_button

Dlaczego warto zainwestować w bramy VENTE marki KRISPOL?

  1. Nasze bramy produkujemy w uniwersalnych wzorach. Pasują do domów o rozmaitych stylach i posiadają bardzo atrakcyjny stosunek ceny do wysokiej jakości.
  2. Solidna konstrukcja to nasz najważniejszy atut. Precyzyjne wykonanie bramy i zastosowane wysokiej klasy podzespoły to gwarancja spokoju i wieloletniego użytkowania. W mechanizmach bram stosujemy rozwiązania, które je wzmacniają, ułatwiają montaż i dopasowanie do przestrzeni garażu.
  3. Skuteczna izolacja – każda brama Vente posiada uszczelnienie na całym obwodzie i uszczelnienie międzysekcyjne.
  4. Bezpieczeństwo przede wszystkim. Każda brama wyposażona jest w funkcję Finger Protection i zabezpieczenie na wypadek pęknięcia sprężyny.
  5. Wysoka estetyka produktu – do wykończenia stosujemy aluminiowe okucia dolne i górne w kolorze czarnym oraz malujemy wewnętrzne okucia boczne bramy na kolor dopasowany do paneli.

Galeria inspiracji

Zobacz realizację inwestycji z bramami garażowymi KRISPOL