promocja-pakietowa-content-header

Najlepsze pakiety promocyjne dopasowane do Twoich potrzeb

Cieplej, wygodniej, czy bezpieczniej? Wybierz sam. Zapraszamy do skorzystania z najnowszej promocji pakietowej. Promocja obowiązuje od 12 do 31 marca. O szczegóły zapytaj w najbliższym salonie lub punkcie sprzedaży produktów KRISPOL.

pakiet_TERMO

Pakiet TERMO

Wybierz pakiet TERMO, jeśli zależy Ci na uzyskaniu doskonałych współczynników przenikalności cieplnej.

  1. Jednym z nieodłącznych elementów nowoczesnego okna jest ciepła ramka, czyli tzw. dystans między szybami. Pomaga ona zredukować efekt skraplania się pary wodnej na szybach i zmniejsza współczynnik przenikania ciepła Uw, zwłaszcza gdy jest ramka jest wykonana z tworzywa. Teraz, przy zakupie dowolnego systemu okiennego KRISPOL, ciepłą ramkę otrzymasz GRATIS.
  2. FEN 85 PLUS wzmocniony innowacyjnym włóknem szklanym Ultradur® High Speed z rewelacyjnym współczynnikiem przenikania ciepła (0,75 W/m²K) w cenie FEN 85.
  3. Szukasz ciepłej bramy? To świetnie! W promocji pakietowej brama z wąskim tłoczeniem VENTE K2 RCS 60 w cenie VENTE K2 RFS 40 (bez tłoczeń). Taki wybór, to jeszcze lepsze właściwości termiczne.

pakiet_KOMFORT

Pakiet KOMFORT

Brama napędzana nowoczesną i komfortową automatyką STARCUS, to gwarancja oszczędności czasu na co dzień. W estetycznych obudowach ukryliśmy wytrzymałe mechanizmy o doskonałych parametrach technicznych – wystarczy jeden przycisk, aby wprawić w ruch bramę garażową lub rolety zewnętrzne.

Przy zakupie dowolnej bramy garażowej napędy STARCUS w niższej cenie:

  • K06 za 476 zł netto
  • K10 za 529 zł netto

Przy zakupie rolet zewnętrznych, napęd roletowy STARCUS z mechaniczną krańcówką tylko za 119 zł.

Prosto. Szybko. Wygodnie. Bez nadmiaru technologii.

pakiet_safeHOME

Pakiet safeHOME

Dla każdego z nas bezpieczeństwo jest bezkompromisowe. Wiemy o tym i dlatego stworzyliśmy pakiet safeHOME pomagający skutecznie zabezpieczyć inwestycję przed włamaniem. safeHOME to pakiet certyfikowanych czujników instalowanych na życzenie klienta bezpośrednio w fabryce. Dzięki temu stolarka KRISPOL jest gotowa do podłączenia systemu alarmowego już po montażu na budowie.

Zapytaj swojego doradcę o safeHOME i zyskaj nawet 1000 zł oszczędności (500 zł na zakup safeHOME i następne 500 zł na zakup systemu alarmowego Solid Security). Pakiet safeHOME dostępny jest wyłącznie w sieci salonów KRISHOME.

Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie safeHOME.

 

Promocja obowiązuje od 12.03.2018 do 31.03.2018.

CTA_button

Galeria inspiracji

Zobacz realizację inwestycji z bramami garażowymi KRISPOL