Promocja na ciepłe bramy

promo-luty-2018

Tylko teraz brama garażowa z WĄSKIM tłoczeniem w zabójczo niskiej cenie!

Imponujące właściwości termoizolacyjne, wszechstronny design wpisujący się zarówno w stylistykę nowoczesnych, jak i tradycyjnych domów oraz pełne bezpieczeństwo i komfort obsługi. To prawdziwy debeściak wśród bram garażowych!

Teraz mamy rozmach i dajemy aż 20% rabatu! Just like that! Ale tylko do 9 marca.

promo-bramy-60mm

Ta wyjątkowo ciepła brama posiada podwójne uszczelnienie dolnego panela z podłożem, dwa uszczelnienia międzysekcyjne oraz uszczelkę obwodową – dwuwargową. Kształt łuku górnego został tak zaprojektowany, by optymalnie dociskać górny panel bramy do nadproża. Dzięki temu brama garażowa posiada doskonałe właściwości termoizolacyjne osiągając współczynnik przenikania ciepła U na poziomie U=0,9 [W/m2K] (dla bramy o wymiarach 5000×2500).

Efektowne, wąskie przetłoczenia zastosowane na płaszczu bramy są popularnym wzorem, stosowanym w domach o różnych stylach architektonicznych.

Dużym atutem tego tłoczenia jest atrakcyjny stosunek ceny do wysokiej jakości wykonania bramy.

Bramę garażową VENTE K2 RCS 60T można zamówić w kilkudziesięciu dekorach oklein oraz w palecie ponad 200 kolorów RAL. Nowością w ofercie oklein jest Beton 2. Nowy dekor, to idealna propozycja dla wszystkich miłośników szarości i industrialnych wnętrz. Ze względu na duży udział powierzchni bramy w całej bryle domu okleina Beton 2 zapewni interesujący efekt wizualny, który doda budynkowi nowoczesnego, wyrazistego charakteru i podkreśli indywidualny charakter inwestycji.

 

Promocja obowiązuje od 12.02.2018 do 9.03.2018.
* Kreacja inspirowana dialogami z filmu „Kiler”
Reżyseria: Juliusz Machulski
Scenariusz: Piotr Wereśniak

CTA_button

Dlaczego warto zainwestować w bramy VENTE marki KRISPOL?

  1. Nasze bramy produkujemy w uniwersalnych wzorach. Pasują do domów o rozmaitych stylach i posiadają bardzo atrakcyjny stosunek ceny do wysokiej jakości.
  2. Solidna konstrukcja to nasz najważniejszy atut. Precyzyjne wykonanie bramy i zastosowane wysokiej klasy podzespoły to gwarancja spokoju i wieloletniego użytkowania. W mechanizmach bram stosujemy rozwiązania, które je wzmacniają, ułatwiają montaż i dopasowanie do przestrzeni garażu.
  3. Skuteczna izolacja – każda brama Vente posiada uszczelnienie na całym obwodzie i uszczelnienie międzysekcyjne.
  4. Bezpieczeństwo przede wszystkim. Każda brama wyposażona jest w funkcję Finger Protection i zabezpieczenie na wypadek pęknięcia sprężyny.
  5. Wysoka estetyka produktu – do wykończenia stosujemy aluminiowe okucia dolne i górne w kolorze czarnym oraz malujemy wewnętrzne okucia boczne bramy na kolor dopasowany do paneli.

Galeria inspiracji

Zobacz realizację inwestycji z bramami garażowymi KRISPOL