MAMY TO! APP KRISPOL WRZEŚNIA KOŃCZY SEZON Z BRĄZOWYM MEDALEM W I LIDZE SIATKÓWKI

W minioną środę APP KRISPOL w ostatnim ligowym starciu zmierzył się z akademicką drużyną AGH Kraków. W pierwszym secie rywale pokazali, że nie zamierzają zrezygnować z walki o medal, zdobywając tym samym punkt dla swojej drużyny. Zmianę przyniósł dopiero drugi set. Choć goście zachęceni dobrym początkiem narzucili swój styl gry i szybko wyszli na prowadzenie. Ostatecznie drugi set zakończył się zwycięstwem naszej drużyny. Atmosfera na trybunach z minuty na minutę stawała się coraz bardziej nerwowa. Głośny doping kibiców jeszcze bardziej mobilizował APP KRISPOL do zaciętej walki o trzecie miejsce na podium. Trzeci set zakończył się druzgocącą przewagą gospodarzy. Zwycięstwo było już w zasięgu ręki. W ostatnim secie zawodnicy obu drużyn fundują kibicom pełne spektrum emocji. Po bardzo dobrym początku akademików, Pomarańczowi, dzięki czujności i doskonałej koncentracji, zaczynają zdobywać przewagę. Set kończy się wynikiem 26:24 dla naszej drużyny. Cały mecz wygrywamy 3:1. Po ostatnim gwizdku w piątym meczu fazy play off zapanowała radość na trybunach. Historyczne zwycięstwo stało się faktem.

Sezon 2017/2018 zapisał się na kartach historii klubu jako niezwykle udany. Pierwszy medal w I lidze zwieńczył wysiłki klubu w niezwykle trudnej walce o prestiżową wygraną.