POCZUJ ULGĘ CENOWĄ W CZASIE BUDOWY DOMU

POCZUJ ULGĘ CENOWĄ W CZASIE BUDOWY DOMU

Tylko do końca roku przygotowaliśmy atrakcyjne promocje, które pomogą zbudować ciepły, bezpieczny i komfortowy dom w niższej cenie. Aby skorzystać z oferty zapraszamy do najbliższego salonu lub punktu sprzedaży marki KRISPOL. Szczegóły promocji przedstawiamy poniżej.

TRZECIA SZYBA ZA PÓŁ CENY

Przez okna ucieka nawet 40% ciepła. Zakup okien o doskonałych parametrach i niskim współczynniku przenikania cieplnego to inwestycja, która zwróci się w postaci niższych rachunków za ogrzewanie. Zgodnie z tendencją do stałego zwiększania energooszczędności domów i zmianami warunków technicznych, standardem w oknach stają się pakiety trzyszybowe o współczynniku Ug między 0,7 a 0,5 W[m2K]. Aby jeszcze bardziej podnieść komfort mieszkania i prywatność domowników warto wyposażyć okno w roletę z automatyką.

CIEPŁE BRAMY GARAŻOWE 60 mm Z ULGĄ 15%

Gdy garaż jest zintegrowany z bryłą domu, warto zainwestować w bramę o dobrym współczynniku przenikalności cieplnej. Ten warunek spełniają bramy garażowe VENTE. Funkcjonalne, solidne, bezpieczne i dopasowane wyglądem do elewacji zapewnią komfort cieplny i wygodę użytkowania przez długie lata. Najcieplejsze bramy KRISPOL bez tłoczenia i z wąskim tłoczeniem w typowych wymiarach teraz 15% taniej. Teraz bramę z panelem 60 mm można za niewielką dopłatą mieć w cenie bramy z panelem 40 mm.

Więcej szczegółów można znaleźć tutaj na stronie krispol.pl/zimowa-ulga-cenowa/

Oferta dostępna do 31 grudnia 2017 roku wyłącznie w sieci salonów stolarki KRISPOL.

cenowa-ulga-okno-i-bramy

KOMFORT W NIŻSZEJ CENIE

Automatyka do bram garażowych oraz rolet zewnętrznych nie jest już zbędnym luksusem, ale rozwiązaniem podnoszącym komfort codziennego życia. Brama wyposażona w napęd nie wymusza na nas opuszczania samochodu podczas niesprzyjającej pogody. Wystarczy jeden przycisk, aby wprawić ją w ruch i cieszyć się komfortem na pilota. Teraz przy zakupie dowolnej bramy garażowej z oferty KRISPOL automatyka STARCUS od 399 zł netto.

Roleta wyposażona w automatykę oznacza pełen komfort i szybkość jej używania na co dzień. Automatyka do rolet STARCUS to wytrzymałe mechanizmy o świetnych parametrach, zamknięte w estetycznych modelach. Do końca roku przy zakupie rolet, napęd do rolet STARCUS można mieć już od 109 zł netto.

Więcej szczegółów można znaleźć tutaj na stronie krispol.pl/napedy-do-bram-i-rolet-komfort-ktory-sie-oplaca

Oferta dostępna do 31 grudnia 2017 roku we wszystkich punktach sprzedaży.

cenowa-ulga-napedy-starcus

GWARANCJA BEZPIECZNEGO DOMU JUŻ NA ETAPIE BUDOWY

Dla pełnej synergii działań związanych z budową ciepłego i komfortowego domu, warto zadbać o bezpieczeństwo już w trakcie jego powstawania. Dzięki unikatowej w skali rynku współpracy naszej firmy z polskim liderem rynku ochrony mienia i osób fizycznych możemy zaproponować atrakcyjną ofertę. Przy zakupie produktów z naszej oferty oferujemy rabat w wysokości 500 zł na zakup pakietu safeHOME oraz voucher o wartości 500 zł na zakup systemu alarmowego Solid Security. Razem to 1000 zł oszczędności i ważny krok w kierunku zabezpieczenia rodziny i powstającej inwestycji.

Więcej szczegółów można znaleźć tutaj na stronie krispol.pl/safehome

promocja-na-bezpieczenstwo