Dołącz do zespołu KRISPOL!

SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

Lokalizacja: Zakład nr 1, Psary Małe, ul. Budowlana 1

Główne zadania na stanowisku:

  • sporządzanie dokumentacji pracowniczej, w tym umów o pracę
  • sporządzanie list płac, w tym rozliczanie nadgodzin, zwolnień lekarskich, urlopów
  • prowadzenie i rozliczanie ewidencji czasu pracy pracowników
  • sporządzanie deklaracji oraz korekt ZUS, PIT, sprawozdań GUS I PFRON
  • przygotowywanie dokumentacji do ZUS
  • rozliczanie delegacji służbowych
  • bieżąca współpraca z Główną Księgową i Działem Księgowości

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – min. 3 lata
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe
  • praktyczna znajomość prawa pracy i przepisów ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych
  • dokładność i bardzo dobra organizacja pracy
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • wysoka kultura osobista i dyskrecja
  • komunikatywność i umiejętność współpracy z osobami z różnych obszarów organizacji

Co oferujemy:

  • umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
  • możliwości rozwoju zawodowego, w tym udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje
  • liczne bonusy: stażowe, świąteczne, zniżki na produkty firmy, inne
  • profesjonalne, dynamiczne, a zarazem przyjazne środowisko pracy
  • nowoczesne otoczenie i narzędzia pracy

Zapraszamy do udziału w rekrutacji osoby niepełnosprawne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres praca@krispol.pl. Prosimy o wpisanie w temacie „Specjalista ds. kadr i płac”.

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).