Dołącz do zespołu KRISPOL!

SERWISANT

Zakres zadań na stanowisku:

  • weryfikacja i analiza przyczyn powstania awarii/uszkodzeń,
  • prowadzenie napraw u klienta,
  • wsparcie techniczne dla klientów.

Co oferujemy?

  • umowę o pracę z konkurencyjnymi warunkami zatrudnienia,
  • pakiet socjalny, w tym dodatki stażowe i świąteczne,
  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,
  • pełne wsparcie merytoryczne: szkolenia techniczne i stanowiskowe,
  • samochód służbowy obsługi serwisowej,
  • profesjonalne narzędzia oraz odzież służbową.

Czego oczekujemy?

  • wykształcenie średnie – techniczne,
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV,
  • dyspozycyjność i czynne prawo jazdy kat. B,
  • wysoka kultura osobista,
  • dodatkowe atuty: uprawnienia do pracy na wysokości, doświadczenie montażowe, znajomość języka niemieckiego.

Oferty prosimy składać w Sekretariacie Spółki KRISPOL Sp. z o.o., Psary Małe, ul. Budowlana 1, 62-300 Września lub przesłać na adres e-mail: t.murawski@krispol.pl

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez KRISPOL Sp. z o.o. z siedzibą w Psarach Małych przy ul. Budowlanej 1 do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182).