Product Manager ds. Automatyki

Lokalizacja:Września

Główne zadania:

  • zarządzanie portfolio produktowym automatyki, opracowywanie planu rozwoju,
  • przeprowadzanie analiz rynkowych, monitoring działań konkurencji i dostawców,
  • realizowanie projektów produktowych, wprowadzanie nowych produktów,
  • przygotowanie i modyfikacje cenników produktowych,
  • szkolenia pracowników firmy i klientów z zakresu asortymentu,
  • testy komponentów automatyki z produktami,
  • zarządzanie dokumentacją produktową (instrukcje montażu, specyfikacje, itp.).

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane: automatyka, inżynieria elektryczna lub pokrewne),
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • umiejętność analizy i interpretacji dokumentacji technicznej oraz specyfikacji urządzeń automatyki, mile widziana znajomość systemów i protokołów komunikacyjnych stosowanych w automatyce,
  • znajomość najnowszych trendów i technologii w dziedzinie automatyki, w tym sztucznej inteligencji oraz IoT,
  • doświadczenie w planowaniu, wdrażaniu i monitorowaniu projektów, mile widziana znajomość metodologii zarządzania projektami,
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność zarządzania priorytetami oraz dostosowywania się do dynamicznych zmian,
  • umiejętności komunikacyjne i zdolność przekazywania skomplikowanych zagadnień technicznych w sposób zrozumiały dla różnych grup interesariuszy,
  • umiejętność budowania relacji z klientami, dostawcami oraz zespołem projektowym,
  • kreatywność i zdolność do myślenia strategicznego w kontekście rozwoju produktów,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • gotowość do podróży służbowych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie, na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie z motywującym systemem premiowym,
  • dodatki pozapłacowe (karty lunch pass, dofinansowanie kart sportowych, dodatki świąteczne, jubileuszowe),
  • możliwości rozwoju kompetencji zawodowych,
  • profesjonalne, dynamiczne i przyjazne środowisko pracy.

    Jeżeli interesuje Cię praca w naszym zespole i spełniasz jej wymagania to prześlij nam swoje CV korzystając z formularza. Koniecznie wybierz z listy stanowisko, na które chcesz aplikować.

    Benefity