Dołącz do zespołu KRISPOL!

PRODUCT MANAGER

Zadania:

  • opracowywanie strategii rozwoju wybranej grupy produktów,
  • zarządzanie portfolio produktów, poszukiwanie i wprowadzanie nowych produktów,
  • samodzielne realizowanie projektów rozwojowych, w tym ich inicjowanie, budżetowanie, koordynacja i nadzór,
  • przeprowadzanie analiz rynkowych (sprzedaż, koszty, marża),
  • monitoring rynku,
  • przygotowywanie i modyfikacje cenników,
  • prowadzenie szkoleń produktowych.

Co oferujemy?

  • świetną atmosferę pracy w zgranym zespole,
  • umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem,
  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • możliwość dynamicznego rozwoju poprzez udział w kluczowych projektach w firmie będącej liderem w swojej branży,
  • udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje,
  • nowoczesne otoczenie i narzędzia pracy,
  • pakiet socjalny, w tym bonusy stażowe, świąteczne, karty lunchowe, zniżki na produkty firmy, inne

Czego oczekujemy?

  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne),
  • biegła obsługa pakietu MS Office,
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • mile widziana znajomość oprogramowania AutoCad,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia,
  • znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B.

Miejsce pracy: Września.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres praca@krispol.pl.
Prosimy o wpisanie w temacie „PRODUCT MANAGER”.

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).