Magazynier

Lokalizacja:Września

Główne zadania:

  • przyjmowanie, rozładunki dostaw,
  • dostarczanie surowców na produkcję,
  • przygotowywanie materiałów do wysyłki,
  • prace przy załadunkach wyrobów,
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej,
  • udział w inwentaryzacjach.

Nasze wymagania:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych wraz z egzaminem UDT,
  • minimum wykształcenie zawodowe,
  • samodzielność, dokładność i precyzja,
  • gotowość do pracy w systemie 2- lub 3- zmianowym,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • konkurencyjne warunki zatrudnienia,
  • pakiet socjalny,
  • przejrzyste zasady premiowania,
  • stabilne zatrudnienie i dobrą atmosferę w szybko rozwijającej się firmie, będącej liderem w swojej branży,
  • dużą samodzielność w prowadzonych działaniach.

    Jeżeli interesuje Cię praca w naszym zespole i spełniasz jej wymagania to prześlij nam swoje CV korzystając z formularza. Koniecznie wybierz z listy stanowisko, na które chcesz aplikować.

    Benefity