Dołącz do zespołu KRISPOL!

KSIĘGOWA/Y

Lokalizacja: Zakład nr 1, Września, Psary Małe, ul. Budowlana 1

Główne zadania na stanowisku:

  • wprowadzanie, księgowanie dokumentów zakupowych,
  • księgowanie raportów kasowych, wyciągów bankowych,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych,
  • rozliczanie i księgowanie delegacji służbowych,
  • monitoring stanu rozrachunków,
  • przygotowywanie przelewów bankowych.

Co oferujemy?

  • umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem,
  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,
  • liczne bonusy: stażowe, świąteczne, zniżki na produkty firmy, inne.
  • udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje,
  • profesjonalne, dynamiczne, a zarazem przyjazne środowisko pracy,
  • nowoczesne otoczenie i narzędzia pracy.

Czego oczekujemy?

  • doświadczenie w pracy w obszarze księgowości – min. 2 lata,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • znajomość przepisów podatkowych i rachunkowych,
  • doświadczenie w pracy w systemie finansowo-księgowym,
  • biegła obsługa komputera i pakietu Office,
  • umiejętność ustalania priorytetów i organizacji pracy,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji osoby niepełnosprawne. Zapewniamy stanowiska pracy dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV do 05.02.2018 na adres praca@krispol.pl.
Prosimy o wpisanie w temacie „Księgowa/y”.

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).