Dołącz do zespołu KRISPOL!

DORADCA HANDLOWY Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Zakres zadań na stanowisku:

  • obsługa zamówień Klientów, w tym ich przyjmowanie i wprowadzanie do systemu,
  • wspieranie Klientów poprzez doradztwo sprzedażowo-techniczne,
  • realizowanie planów sprzedaży,
  • utrzymywanie długotrwałych, dobrych relacji z Klientami,
  • wystawianie niezbędnych dokumentów.

Co oferujemy?

  • świetną atmosferę pracy w zgranym zespole Biura Obsługi Klienta,
  • umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem,
  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • profesjonalne, dynamiczne, a zarazem przyjazne środowisko pracy,
  • udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje,
  • nowoczesne otoczenie i narzędzia pracy,
  • liczne bonusy: stażowe, świąteczne, program nagród, karty lunchowe, zniżki na produkty firmy, inne.

Czego oczekujemy?

  • wymagana bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (poziom B2),
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • wykształcenie wyższe,
  • staranność i dokładność,
  • biegła obsługa komputera,
  • zmysł techniczny pozwalający na rozumienie technicznych aspektów produktów – gwarantujemy rozbudowany program szkoleniowy,
  • doświadczenie w Biurze Obsługi Klienta i/lub znajomość branży budowlanej będą dodatkowymi atutami.

Miejsce pracy: Września. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres praca@krispol.pl.
Prosimy o wpisanie w temacie „DORADCA HANDLOWY DE”.

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).