Dołącz do zespołu KRISPOL!

ANALITYK IT

Zakres zadań na stanowisku:

  • analiza wymagań biznesowych oraz tworzenie i modyfikacje raportów,
  • utrzymanie i rozwój systemu ERP/CIM oraz wsparcie działań integracji danych,
  • bieżące wsparcie użytkowników systemu ERP,
  • udział w spotkaniach projektowych,
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej systemu.

Co oferujemy?

  • umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem,
  • stabilne zatrudnienie i perspektywy rozwoju w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • udział w kluczowych projektach w firmie będącej liderem w swojej branży,
  • przyjazne środowisko pracy ze świetną atmosferą,
  • nowoczesne otoczenie i narzędzia pracy,
  • liczne bonusy: stażowe, świąteczne, karty lunchowe, rabaty na produkty firmy, inne.

Czego oczekujemy?

  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne,
  • bardzo dobra znajomość języka SQL, potwierdzona doświadczeniem,
  • zaawansowana znajomość MS Excel oraz VBA,
  • praktyczna znajomość narzędzia Crystal Reports,
  • doświadczenie w prowadzeniu analiz zgłaszanych potrzeb biznesowych,
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,
  • samodzielność w działaniu i nastawienie na rozwiązywanie problemów,
  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres praca@krispol.pl. Prosimy o wpisanie w temacie „Analityk IT”.
Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).