Oferty pracy

Dołącz do zespołu KRISPOL!

To ludzie są siłą naszej firmy.

Od wielu lat obserwujemy zmiany w życiu, środowisku biznesowym i otoczeniu. Aby za nimi nadążyć staramy się dostarczać bardzo przemyślane rozwiązania z zakresu stolarki dla domu i firmy. Dzięki zdolnym i ambitnym pracownikom rozwijamy produkty i podnosimy ich jakość i precyzję wykonania. Stale szukamy talentów i specjalistów, którzy pomogą nam przygotować się na jutro.

Co oferujemy?

START
Każdy nowy pracownik lub stażysta przechodzi przez program adaptacji. Dzięki temu, wdrożenie w nowych warunkach i otoczeniu jest szybsze i bezproblemowe. To moment na poznanie współpracowników, reguł bezpieczeństwa i przede wszystkim zasad oraz wartości firmy.

ROZWÓJ
Staramy się stworzyć idealne warunki do podnoszenia kompetencji zawodowych. Dbamy o Twój rozwój, wspieramy w rozwijaniu umiejętności. Jesteś w rękach ekspertów i wśród przyjaznych Ci osób.

KORZYŚCI
Szanujemy Twoje zaangażowanie. Możesz liczyć na konkurencyjne wynagrodzenie, system premiowy, bony okolicznościowe. Do dyspozycji pracowników jest domek wypoczynkowy nad jeziorem, spółka dofinansowuje kursy zawodowe, aktywności sportowe oraz wydarzenia kulturalne. Co roku, wspólnie uczestniczymy w uroczystym Balu Firmowym oraz Pikniku Rodzinnym. Wyjątkowych pracowników, załoga nagradza tytułem GIGANTÓW KRISPOL.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

Zobacz więcej

MONTER OKIEN

Zobacz więcej

MONTER SYSTEMÓW SEGMENTOWYCH (PSS)

Zobacz więcej

OPERATOR OKLEINIARKI

Zobacz więcej

MAGAZYNIER

Zobacz więcej

Jeżeli w tym momencie nie mamy oferty odpowiedniej dla Ciebie, prześlij swoje CV i list motywacyjny e-mailem praca@krispol.pl lub na adres KRISPOL Sp. z o.o. Dział Kadr, Psary Małe, ul. Budowlana 1, 62-300 Września.